Benzodiazepiny

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Benzodiazepiny

przez nickyfour13 26 sie 2011, 09:23
chyba najbardziej uzależniające benzo, nie rozumiem lekarzy którzy to przepisują. ostatecznie już lepiej zażywać większą dawkę powiedzmy cloranxenu

Benzodiazepiny

przez Michuj 26 sie 2011, 10:05
nickyfour13, dlatego, że ma najsilniejsze działanie przeciwlękowe, w dodatku krótki okres pół-trwania. Dlatego jest idalny na napady paniki, które występują raz na kilka dni. A cloranxen jest bardzo słaby.
Michuj

Benzodiazepiny

przez NOfear 26 sie 2011, 10:19
kasja napisał(a):mam brać przez 28 dni narazie, a co póżniej to nie wiem,,jak się dobrze czuję to z drugiej dawki biorę połowę

zmień lekarza. Dzień w dzień clonazepam to zły pomysł.
Życie bez lęków byłoby piękne

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Benzodiazepiny

przez Michuj 26 sie 2011, 10:21
NOfear, niby dlaczego?
Michuj

Benzodiazepiny

przez shinobi 26 sie 2011, 12:42
Mi w sumie klona było łatwiej odstawić niż alprazolam, więc nie taki on znów straszny. I to i to w sumie ryje beret, i powinno się tego unikać, takie jest moje zdanie.

Benzodiazepiny

przez NOfear 26 sie 2011, 18:03
Michuj napisał(a):NOfear, niby dlaczego?

dlatego, że takich leków nie powinno się łykać dzień w dzień bo po miesiącu brania przyjdzie panika, że trzeba z tych cukierków zrezygnować.

Benzodiazepiny

przez halenore 26 sie 2011, 18:13
Czasami nie ma innego wyjścia...
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

Benzodiazepiny

przez Michuj 26 sie 2011, 21:42
NOfear, jest wiele uzasadnionych przypadków, gdy branie dzień w dzień, przez dłuższy czas ma uzasadnienie. Więc to nie od Ciebie zależy, co powinno być, a co nie.
Michuj

Benzodiazepiny

przez Misiek_NL 27 sie 2011, 00:46
Tylko potem odstawianie to masakra...
Misiek_NL

Benzodiazepiny

przez NOfear 27 sie 2011, 10:56
znałem pewną osobę która była od tego uzależniona i wiem co mówię. Na początku też tak myślała, że będzie brała przez pewien czas i rzuci, nic z tego, nie dało się. Teraz żałuje, że zaczął brać bo jest jeszcze gorzej niż przed tym jak to zaczął łykać regularnie.

a i z psychiatrami też bym uważał bo nie każdy jest kompetentny i w zasadzie co poniektórzy sami powinni się leczyć. Miałem w rodzinie osobę która chodziła do takiego to gośc przepisywał niesamowite dawki, inny psychiatra złapał sie za głowę jak zobaczył co tamten wypisuje, dlatego też ja w takie leczenia nie wierze.

Benzodiazepiny

przez Misiek_NL 27 sie 2011, 11:27
NOfear, A ta znajoma osoba odstawiła w końcu czy dalej bierze benzo ??
Misiek_NL

Benzodiazepiny

przez Garosso 27 sie 2011, 15:20
A jak zejsc z zommirenu sr branego raz dziennie 0.5mg przez 3 tyg. Wczoraj chcialem odstawiic calkowicie i rano nie wzialem ale dopadl mmnie silny lek i panika, nie dalem rady i musialem znowu lyknac. Dodatkowo biorę Parogen20mg i lekarz zalecil mi miannsec na noc. Czy to znaczy ze jestem już uzależniony od zomirenu? ;(

Benzodiazepiny

przez NOfear 27 sie 2011, 21:13
Misiek_NL napisał(a):NOfear, A ta znajoma osoba odstawiła w końcu czy dalej bierze benzo ??

dawno z tą sobą nie rozmawiałem ale raczej dalej łyka bo odstawić nie mogła ( ponad 7 lat brania ).
I tak każdy zrobi jak chce, ja chcę tylko uświadomić niektórym osobom, że wszystko jest dla ludzi tylko w umiarkowanych ilościach. Benzo to wartościowe leki, które przynoszą pomoc, sam z nich korzystam, jednak brane w nadmiarze niszczą Nas.

Benzodiazepiny

przez Misiek_NL 19 wrz 2011, 20:45
Garosso, możliwe...
Misiek_NL

Sortuj wg