Benzodiazepiny

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: Benzodiazepiny

przez montechristo 15 sty 2011, 13:49
GG7 napisał(a):Dużo zależy od osobowości w/g mnie , ja mam bardzo ciężko , Relanium z 2-3x ( 5 mg ) muszę jeszcze zażyć , bo bym mógł jeszcze "eksplodować" wewnętrznie/zewnętrznie. Tylko u mnie mogę to stosować zamiennie z piwem/alkoholem :( Jednak podejmuję walkę ... :twisted:

Tu rzucaj czym prędzej - przedłużanie tylko pogarsza sprawę. Serio

przez Michuj 15 sty 2011, 23:15
montechristo, gratulacje. :)

[Dodane po edycji:]

Ostatni znowu trochę podjadałem tranxene, jakiś klon się zdarzył i zolpidem. Przysięgam jak boga nie kocham, od dzisiaj koniec z benzo. Miesiąc przerwy. Definitywnie! Trzymajta kciuki ;)
Michuj

przez montechristo 16 sty 2011, 15:06
Michuj napisał(a):montechristo, gratulacje. :)

Ostatni znowu trochę podjadałem tranxene, jakiś klon się zdarzył i zolpidem. Przysięgam jak boga nie kocham, od dzisiaj koniec z benzo. Miesiąc przerwy. Definitywnie! Trzymajta kciuki ;)

Ja będę trzymał kciuki.
Wiesz że ja mam tak że wcale nie czuje potrzeby....odnośnie benzo...
I piwo też mi przeszło...
A po WELLU...czuje się mocno pobudzony i jest generalnie ok.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez GG7 16 sty 2011, 15:26
Wczoraj wypiłem tylko 10 piw + potem z gwinta 0,5 L wódki :( ( to mnie trochę "tąpneło" - ale tak jeszcze w miarę , nadal nie spałem do ok.5 , potem z kilka godzin jednak tak ), ale byłem na tyle grzeczny by przyjść spokojnie do domu i nie jeździć autem - co u mnie jest możliwe nawet w takim stanie :twisted: .Chyba kupię Glocka 17 ... ale nadal staram się walczyć o wszystko ...
Nie pijąc , lub nie biorąc benzo jestem qr.. "nienormalny" :blabla:
Rexetin+Trittico+Oxazepam+Miansec // i czasem C2H5-OH ..."idę" -powoli chyba ..? w stronę prostej ,byle bym szybko nie dotarł do jej kresu."NFZ" - Nichilistyczna Filozofia ZBRODNI - Poszargana/poszarpana wielowątkowość wewnętrzna powoli dobija/zabija.. qrv. 104 kg :( /67"
GG7

przez montechristo 16 sty 2011, 15:30
GG7 napisał(a):Wczoraj wypiłem tylko 10 piw + potem z gwinta 0,5 L wódki :( ( to mnie trochę "tąpneło" - ale tak jeszcze w miarę , nadal nie spałem do ok.5 , potem z kilka godzin jednak tak ), ale byłem na tyle grzeczny by przyjść spokojnie do domu i nie jeździć autem - co u mnie jest możliwe nawet w takim stanie :twisted: .Chyba kupię Glocka 17 ... ale nadal staram się walczyć o wszystko ...
Nie pijąc , lub nie biorąc benzo jestem qr.. "nienormalny" :blabla:

Miałem tak....tolerancja na alko mi się szybko zwiększała. Cudem przerwałem ciąg benzo + alko - to zaklęte koło.
Na dłuższą metę zabójcze

przez GG7 16 sty 2011, 15:37
Mam jeszcze jakąkolwiek nadzieję , że to wykonalne ... :roll: . jeżeli nie to R.I.P ...
Rexetin+Trittico+Oxazepam+Miansec // i czasem C2H5-OH ..."idę" -powoli chyba ..? w stronę prostej ,byle bym szybko nie dotarł do jej kresu."NFZ" - Nichilistyczna Filozofia ZBRODNI - Poszargana/poszarpana wielowątkowość wewnętrzna powoli dobija/zabija.. qrv. 104 kg :( /67"
GG7

przez RafQ 16 sty 2011, 16:08
montechristo gratki kolego.Mowilem ze sie uda.

GG7 to nie duze dawki,dasz rade.

Ja obecnie na 1-1.5 mg clonazepamu dobowo.Okazjonalnie zwiekszam gdy chce ide na impreze ze znajomymi badz mam jakis wyjazd.Ale jak pisalem juz ze wzgledu na moje objawy calkowita odstawka benzo nie wchodzi w gre.Moze kiedys zdecyduje sie na zejscie i zazywanie dorazne.

Montechristo - ile dokladnie trwal Twoj odwyk?
RafQ

przez GG7 16 sty 2011, 17:50
Tak tylko ja -na "mega" upartego/zdepresjonowanego po 10-15 mg Lorafenu potrafiłem jeździć moto 150 konnym tracac czasem świadomość... :roll: , ale sprzedałem -tą w sumie chyba zabawkę "śmierci" dla siebie ...
GG7

przez RafQ 16 sty 2011, 18:54
Hehe wiec mamy cos wspolnego.Ja na benzo smigalem na Suzuki RM250 (full cross - 60 KM w dwusuwie,90 kg wagi).Jazda na maksa miedzy drzewami i lesnymi sciezkami :twisted: .Dwie ostre gleby ale tylko obcierki i stluczenia na szczescie.Bez benzo na motor wogole nie wsiade ze wzgledu na odrealnienia i brak orientacji w terenie.
RafQ

przez montechristo 16 sty 2011, 19:13
RafQ napisał(a):Hehe wiec mamy cos wspolnego.Ja na benzo smigalem na Suzuki RM250 (full cross - 60 KM w dwusuwie,90 kg wagi).Jazda na maksa miedzy drzewami i lesnymi sciezkami :twisted: .Dwie ostre gleby ale tylko obcierki i stluczenia na szczescie.Bez benzo na motor wogole nie wsiade ze wzgledu na odrealnienia i brak orientacji w terenie.

Ja do odstawki benzo podchodziłem kilka razy. Po 1 miesiącu brania już wiedziałem ze jestem umoczony. No i próbowałem zamieniać benoz na alko - co było bez sensu oczywiście.

Teraz z clona przeszedłem na lorafen na 1 mg i potem 0,5mg i potem hedroxyzine i chloroprotexin i cześć.
Nic mnie nie ciagnie jest ok
Do tego mój psychiatra przepisał mi Wellbutrin na libido i już wogóle jest super!!!!!!!!!
Mam takiego powera że szok!!!

przez Michuj 16 sty 2011, 19:17
Na początku tak jest na wellbutrinie. Później już do niczego oprócz wciągania nosem się nie nadaje :twisted:
Michuj

przez montechristo 16 sty 2011, 19:24
Michuj napisał(a):Na początku tak jest na wellbutrinie. Później już do niczego oprócz wciągania nosem się nie nadaje :twisted:

Swoją drogą dzięki Michał za - wiesz co. Skutecznie pomogło.
A z Wellbutrinem to nie zabieraj mi nadziei:):):) bo mi się podoba teraz

przez Michuj 16 sty 2011, 21:23
montechristo, Spoko. Chlor to bardzo fajny lek na odstawkę benzo.

Niech Ci Wellbutrin służy. ;)
Michuj

przez Korba 17 sty 2011, 12:08
sama siebie zadziwiam.
po braniu przez kilka tygodni niemałych dawek xanaxu każdego dnia, odstawiłam bez żadnego problemu.
oczywiście pomaga mi fakt, że nie mam benzo w domu, lecz załatwić receptę nie byłoby mi trudno. jednak wiem, że gdyby były pod ręką to by kusiło.
nie czuję się rewelacyjnie, ale też nie mam parcia by koniecznie to benzo mieć i jakiś strasznych objawów odstawiennych nie mam.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Sortuj wg