żeby choć na chwilę poczuć się dobrze

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez marti27 12 cze 2016, 22:56
ktos cos?

przez ahoj 12 cze 2016, 23:09
Kiedy?
ahoj

przez Natla_Miness 13 cze 2016, 09:57
Próbowałem różnych leków i żaden nie pomógł. Poza Solianem, ale on jest na objawy psychotyczne, to inna bajka. Długo liczyłem na jakiś cudowny lek. Ale to tak nie działa. Leki nie zmienią rzeczywistości, ewentualnie trochę zamulą, albo pobudzą.

Osobiście bardzo chwalę sobie Akineton, i nawet myślę, żeby jakąś twórczością go upamiętnić.

Może u ciebie jest inaczej, ale u mnie leki to tylko kosmetyczne zmiany.
Wcześniej monk.2000

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez marti27 13 cze 2016, 10:26
Natla_Miness napisał(a):Próbowałem różnych leków i żaden nie pomógł. Poza Solianem, ale on jest na objawy psychotyczne, to inna bajka. Długo liczyłem na jakiś cudowny lek. Ale to tak nie działa. Leki nie zmienią rzeczywistości, ewentualnie trochę zamulą, albo pobudzą.

Osobiście bardzo chwalę sobie Akineton, i nawet myślę, żeby jakąś twórczością go upamiętnić.

Może u ciebie jest inaczej, ale u mnie leki to tylko kosmetyczne zmiany.

dzieki za odpowiedz.
Solian bralam, ale nic sie na nim nie dzialo, ani dobrze ani zle.

Akineton z tego co czytam to nawet nie jest na depresje, watpie, zeby mi psychiatra go przepisala :/

przez Liber8 13 cze 2016, 13:10

przez coccinella 13 cze 2016, 18:06

to może i ja się podłączę do wątku i spróbuje. Teraz jak nic potrzeba mi czegoś doraźnie, co robi mi dobrze...
Nie chce mi się.

przez Motocyklista 13 cze 2016, 18:44
Doraźnie dostałem kiedyś Afobam. Jest jeszcze Xanax i tańszy Aspen. Afobam wziąłem pare razy, ale nie pamiętam jak działał :D.

przez Liber8 13 cze 2016, 19:06
Liber8 napisał(a):clonazepam

Trzeba pamiętać, że to jest jednak gówno :/ Można się uzależnić szybciej niż od jakiegokolwiek innego gówna z apteki :/
Kilka razy stosowałem, z dłuższymi przerwami, dziwnym trafem się nie uzależniłem. Parę godzin przyjemności nie jest tego warte, lepiej jest się w to nie pakować. A jak już musicie, to poczytajcie o wychodzeniu z uzależnienia.

Polecić mogę jeszcze alkohol, 6% lub 7%, w puszkach po 2,50 zł za sztukę. Z sokiem malinowym, można nawet dolać 50ml soku jak ktoś lubi, koniecznie schłodzony. Pijemy z umiarem, 3-4 piwka raz w tygodniu.
Zapewnia mi to relaks po ciężkim dniu w którym i tak niewiele robię. Też można się uzależnić i zostać jebanym alkoholikiem, więc uważajcie z jednym i drugim :D
I don't need a hand to hold
Even when the night is cold
I got that fire in my soul

przez coccinella 13 cze 2016, 19:08
Liber8 napisał(a):
Liber8 napisał(a):clonazepam

Trzeba pamiętać, że to jest jednak gówno :/ Można się uzależnić szybciej niż od jakiegokolwiek innego gówna z apteki :/
Kilka razy stosowałem, z dłuższymi przerwami, dziwnym trafem się nie uzależniłem. Parę godzin przyjemności nie jest tego warte, lepiej jest się w to nie pakować. A jak już musicie, to poczytajcie o wychodzeniu z uzależnienia.

Polecić mogę jeszcze alkohol, 6% lub 7%, w puszkach po 2,50 zł za sztukę. Z sokiem malinowym, można nawet dolać 50ml soku jak ktoś lubi, koniecznie schłodzony. Pijemy z umiarem, 3-4 piwka raz w tygodniu.
Zapewnia mi to relaks po ciężkim dniu w którym i tak niewiele robię. Też można się uzależnić i zostać jebanym alkoholikiem, więc uważajcie z jednym i drugim :D

heh, ja akurat alko nie lubie, wiec to nie dla mnie :P a nawet jak raz na rok napije sie piwa, to mnie usypia i tyle z tego radosci :P a nie na tym mi zalezy.
Nie chce mi się.

przez marti27 13 cze 2016, 19:44
oj alkoholu nie lubie, moze sprubuje ten klonazepam

Sortuj wg