Coś lepszego niz anafranil?

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Coś lepszego niz anafranil?

przez Motocyklista 08 cze 2016, 01:04
Witam
Pol roku temu lekarz zmienił mi parogen na anafranil. Parogen Bralem rok. Postawił mnie na nogi i mogłem wychodzić do ludzi bez lęków. Psychiatra nie chcial zwiększać dawki i chyba cos przekombinował. Anafranil daje ladnego kopa, pobudza mozg. Maturę z matematyki mógłbym codziennie pisac. Zwiększa tez sile?. Przy parogenie nie mialem werwy aby otworzyc weki. Niestety nie działa na moje lęki. Lęk przed dalszym wychodzeniem z domu. Lęk, ze cos komuś lub sobie mogę zrobić. Na dodatek tragiczne zaparcia i duża potliwość po anafranilu. Biorę po 3/4. tabletki 2x dziennie.
Psycholog z którym przelamuje lęki na mieście uważa, że lek jest do zmiany. Na dodatek stary. Sam nie wiem co robić. Może jakiś dodatkowy lek by się przydał?. Generalnie jestem w stanie caly ten strach zdusić ale wolalbym aby tabletki jednak mi pomogły by się tak nie męczyć.