help

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

help

przez coccinella 04 cze 2016, 21:00
nie wiem co się stało (bo tak naprawdę nic się nie zadziało w moim życiu), ale od kilku dni mam mega doła... ledwo wstaję do pracy, chce mi się ciągle płakać, najchętniej leżałabym w łóżku. Myśli samobójcze...
nie biorę leków już ze 2 miesiące. Czy biorę czy nie, czuję się tak samo. Może ktoś z Was mnie kojarzy, mam problem z ogromnym zmęczeniem, brakiem motywacji (diagnoza dystymia) i brałam już naprawde wiele leków (jak znajde siłę, to je tu wypiszę..), ale teraz oprócz tego mam mega depreche i już od kilku dobrych lat nie czułam się tak źle.
Brałam:
fevarin, fluoksetyna, wenla, elicea, wellbutrin, brintelix, cymbalta, moklobemid, reboksetyna, sertra, (doraźnie loeafem, hydroksyzyna)
Wizytę mam za kilka dni i nie wiem juz co mogłabym brać. Moja pani psychiatra jest dość niegramotna, wiem, że powinnam zmienić lekarza, ale na chwilę obecną to ostatnia rzecz jaką chciałoby mi się robić. Opowiadanie komuś od początku o wszystkim, nie, teraz nie mam na to siły.
Potrzebuje czegoś, co poprawi mi nastrój :(
Ostatnio edytowano 04 cze 2016, 21:08 przez coccinella, łącznie edytowano 1 raz
Nie chce mi się.

help

przez AnissemSirch 04 cze 2016, 21:07
1000000$ poprawiłby Ci humor?
Prawdziwy facet sprawia, że masz mokre majtki, a nie oczy.

help

przez coccinella 04 cze 2016, 21:09
AnissemSirch napisał(a):1000000$ poprawiłby Ci humor?

nie sądzę. Chyba, że nie musiałabym już nic robić i mogłabym przespać resztę życia...
Nie chce mi się.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

help

przez AnissemSirch 04 cze 2016, 21:11
A czego Ci brakuje w tym twoim życiu....?
Prawdziwy facet sprawia, że masz mokre majtki, a nie oczy.

help

przez bedzielepiej 05 cze 2016, 00:33
B kompleks i manges

help

przez Powietrzny Kowal 05 cze 2016, 00:59
coccinella napisał(a):nie wiem co się stało (bo tak naprawdę nic się nie zadziało w moim życiu), ale od kilku dni mam mega doła... ledwo wstaję do pracy, chce mi się ciągle płakać, najchętniej leżałabym w łóżku. Myśli samobójcze...
nie biorę leków już ze 2 miesiące. Czy biorę czy nie, czuję się tak samo. Może ktoś z Was mnie kojarzy, mam problem z ogromnym zmęczeniem, brakiem motywacji (diagnoza dystymia) i brałam już naprawde wiele leków (jak znajde siłę, to je tu wypiszę..), ale teraz oprócz tego mam mega depreche i już od kilku dobrych lat nie czułam się tak źle.
Brałam:
fevarin, fluoksetyna, wenla, elicea, wellbutrin, brintelix, cymbalta, moklobemid, reboksetyna, sertra, (doraźnie loeafem, hydroksyzyna)
Wizytę mam za kilka dni i nie wiem juz co mogłabym brać. Moja pani psychiatra jest dość niegramotna, wiem, że powinnam zmienić lekarza, ale na chwilę obecną to ostatnia rzecz jaką chciałoby mi się robić. Opowiadanie komuś od początku o wszystkim, nie, teraz nie mam na to siły.
Potrzebuje czegoś, co poprawi mi nastrój :(

Będąc w tak sporej kropce w jakiej jesteś masz tylko 2 wyjścia - albo się poddać, albo nie.... (z tego co widzę to się nie poddajesz choćby pisząc i bdb). Logicznie raczej nie ma wpływu na stany jakie opisujesz (w innym przypadku już miałbym co najmniej Nobla)
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

help

przez warrior11 05 cze 2016, 08:52
coccinella,
Jesteś pewna,że fizycznie jesteś zdrowa?Przebadałaś się dokładnie?Robiłaś testy na boreliozę,
pasożyty w organizmie?Przebadałaś sobie dokładnie tarczycę?
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

help

przez coccinella 05 cze 2016, 11:23
warrior11 napisał(a):coccinella,
Jesteś pewna,że fizycznie jesteś zdrowa?Przebadałaś się dokładnie?Robiłaś testy na boreliozę,

tak, robilam juz wszystkie mozliwe badania, co kilka miesiecy mnie badaja. Borelioze tez i jest wszystko w normie. Nie mam zadnych odchylen, anemii, niedoborow itp. Wyniki super jak mi powiedziala lekarka...
nie rozumiem jak mozna miec takie wyniki i czuc sie jak 80 letni czlowiek... albo i gorzej.
Magnez tez biore.
Nie chce mi się.

help

przez 35szopen 05 cze 2016, 12:25
coccinella napisał(a):

tak, robilam juz wszystkie mozliwe badania, co kilka miesiecy mnie badaja. Borelioze tez i jest wszystko w normie. Nie mam zadnych odchylen, anemii, niedoborow itp. Wyniki super jak mi powiedziala lekarka...
nie rozumiem jak mozna miec takie wyniki i czuc sie jak 80 letni czlowiek... albo i gorzej.
Magnez tez biore.

Przede wszystkim zmień psychiatre i spróbuj terapii. Ostatecznie może być potrzebny pobyt w szpitalu....

help

przez coccinella 05 cze 2016, 13:07
35szopen napisał(a):
coccinella napisał(a):

Magnez tez biore.

Przede wszystkim zmień psychiatre i spróbuj terapii. Ostatecznie może być potrzebny pobyt w szpitalu....

bylam w terapii kilka ostatnich lat, nic sie nie zmienilo. Porzucilam wiec juz jakis czas temu.
A psychiatre zmienie, jak tylko bede miala wiecej sily.
Nie chce mi się.

help

przez warrior11 05 cze 2016, 13:36
coccinella,
A jak jest ze sferą duchową u Ciebie?Może są w Tobie jakieś niezagojone zranienia z przeszłości,
które tkwią gdzieś głęboko w Tobie i wciąż krwawią i niszczą Twoją siłę?
Wszystko ma swoją przyczynę,jeżeli z ciałem jest wszystko w porządku,to może przyczyna Twojego
cierpienia leży gdzie indziej.
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

Sortuj wg