szybko działający lek na tremę

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez bedzielepiej 20 kwi 2016, 22:40
Niedługo czeka mnie wystąpienie publiczne i czuję, ze na samej paroksetynie nie podołam. Obecnie biorę 1 tabletkę (lekarka zaleciła mi 1,5, ale boje się wejść na wyższą dawkę bo mam uboki już biorąc te 20 mg). Czy jest jakiś silny lek doraźny, działający na fobię społeczną i lęk przed stanięciem na środku sceny, który nie obniży mi ciśnienia i nie uśpi?

przez warning 20 kwi 2016, 23:20
bedzielepiej napisał(a):Niedługo czeka mnie wystąpienie publiczne i czuję, ze na samej paroksetynie nie podołam. Obecnie biorę 1 tabletkę (lekarka zaleciła mi 1,5, ale boje się wejść na wyższą dawkę bo mam uboki już biorąc te 20 mg). Czy jest jakiś silny lek doraźny, działający na fobię społeczną i lęk przed stanięciem na środku sceny, który nie obniży mi ciśnienia i nie uśpi?

Propranolol - często stosowany na tzw. tremę sceniczną.

przez bedzielepiej 26 kwi 2016, 22:24
napisałam wyraźnie ze chce lek co nie obniży mi ciśnienia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez warning 26 kwi 2016, 23:42
bedzielepiej napisał(a):napisałam wyraźnie ze chce lek co nie obniży mi ciśnienia

w małych dawkach nie obniza (albo obniza bardzo nieznacznie), a dziala sedatywnie.

przez Legowski89 27 maja 2016, 20:55
Baklofen działa hyper super turbo protowaszystko na mnie. Lgnę do ludzi jak mucha do gówna i ta lekkość rozmowy. Nie nie trafisz wątku kiedy rozmawiasz i nie masz nieobecnego wzroku jak po benzo. Tylko 25 mg nie więcej, bo możesz zachowywać się zbyt entuzjastycznie, nieadekwatnie do sytuacji :).

bedzielepiej napisał(a):Niedługo czeka mnie wystąpienie publiczne i czuję, ze na samej paroksetynie nie podołam. Obecnie biorę 1 tabletkę (lekarka zaleciła mi 1,5, ale boje się wejść na wyższą dawkę bo mam uboki już biorąc te 20 mg). Czy jest jakiś silny lek doraźny, działający na fobię społeczną i lęk przed stanięciem na środku sceny, który nie obniży mi ciśnienia i nie uśpi?

przez benzowiec84 27 maja 2016, 20:57
Legowski89 napisał(a):Baklofen działa hyper super turbo protowaszystko na mnie. Lgnę do ludzi jak mucha do gówna i ta lekkość rozmowy. Nie nie trafisz wątku kiedy rozmawiasz i nie masz nieobecnego wzroku jak po benzo. Tylko 25 mg nie więcej, bo możesz zachowywać się zbyt entuzjastycznie, nieadekwatnie do sytuacji :).

popieram baclo tak działa , z czasem to działanie słabnie nie działa tak jak kiedyś , ale i tak działa, opymalnie 100mg.

przez agusiaww 27 maja 2016, 21:03
Wyobraz ze wszyscy sa rozebrani do golasa i maja małe ...rozumki :)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Sortuj wg