Lekomania

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Lekomania

przez Pretoria 09 kwi 2016, 22:23
Zastanawiam się czy moje zachowanie jest jeszcze normalne. Od kilku lat magazynuję różnego rodzaju leki "tak na wszelki wypadek". Zdałam sobie z tego podczas przedświatecznych porzadków kiedy zobaczyłam szafkę pełną tabsów :shock: Niektóre nawet sie przeterminowały nieruszone . W torebce mam zawsze pudełko z pojedynczymi sztukami ( 2 ibupromy, nurofen forte, 4 laremidy, smecte, 2 renni, buscopan, polprazol, metoclopramid, 2 orofar max ) dodatkowo nosze też hydroxyzynę, mam ja też w pracy w szafce. Poprostu musze je mieć, bo co gdy zacznie mnie coś boleć albo
dostane biegunki ? Czy to jest jeszcze racjonalne czy nie ? Też tak macie ?

Nie naduzywam leków hydro łykam zapobiegawczo gdy zaczyna mnie mdlić, bo ma też właściwości przeciwwymiotne (to mnie uspokaja), czasami zdarzy mi sie wziaśc laremid pomimo ze nie mam biegunki ( np. gdy obawiam sie zo mogłaby wystapić) albo przeciwbólowe gdy wiem ze bedzie bolało ( np. Widze ze zaczął sie okres i wiem ze bedzie boleć wiec uprzedzam ból).