Leki prokognitywne.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Leki prokognitywne.

przez csrpk 13 mar 2016, 17:06
Witam serdecznie. Jutro ide do neurologa (bo slyszalem, ze latwiej od niech dostac niz od psychiatry) i chcialem sie was doradzic o jakis dobry lek. Akurat na tej grupie zbyt dobrze sie nie znam, bo bralem tylko piracetam, ktory zbytnio mi nie pomogal. Poza tym slyszalem o tym, ze jego prawdziwe dzialanie ukazuje sie dopiero przy wiekszych dawkach..

Bralem chwile noopept, ale dziwnie sie po nim czulem (proszek nie oryginalny) i odstawilem po paru dniach..

Moje problemy z pamiecia sa dosyc spore i jestem ciekawy dzialania takich srodkow jak np memantyna czy donepezil. Jak wspomnialem nie znam sie do konca i prosilbym o jakies sugestie i uwagi dotyczace proponowanych lekow.

Interesuje mnie na memantyna to chyba antagonista NMDA i oprocz tego blokouje wydzielanie glutaminianu..

Prosze o pomoc duzo osob napewno wie cos na ten temat:)

Leki prokognitywne.

przez csrpk 13 mar 2016, 17:40
I nie wiem czy to ma jakies istotne znaczenie, ale moje glowne problemy polegaja na tym, ze mam jakas mysl, po chwili ucieka mi i mam problem z wypowiedzeniem lub napisaniem jej. To ostatnie(pisanie) swiadczy, ze nie wynika to lęku. To chyba wlasciwie moj glowny problem i do tej pory lekarze nie mogli postawic co do tego jakiejs konkretnej diagnozy.

(generalnie leki, ktore dostawalem byly malo skuteczne.. dzialaly glownie na objawy lękowe ktory sie zwiekszaly w sytuacjach spolecznych..)

Sortuj wg