lerivon,promazin,hydroxyzina .-Nerwica się rozszalała

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

lerivon,promazin,hydroxyzina .-Nerwica się rozszalała

przez Pietia 09 mar 2016, 11:33
Witam. W maju złapałem przez pracę nerwicę lękową i zaczęło się moje cierpienie . Dygotanie,lęki ,drżenia .
Poszedłem do lekarza i dostałem zomiren który brałem w dawce 2,5 mg przez dwa miesiące. Wiedziałem,że nie mogę dłużej i poszedłem do drugiego lekarza i przypisał mi Asertin . Po pierwszej dawce 50mg wybudziłem się w jakimś ataku dygotania . Poinformowałem lekarza ale kazał brać dalej. Trząsłem się jak osika przy byle ruchu i jakby z nadmiaru napięcia i po czterech tygodniach powiedziałem dość. Jechałem dalej na ziołach i męczyłem się troszkę .Dostałem od lekarza pramolan i prócz potów nie było wielkiego halo i po półtora miesiąca zrezygnowałem z tego i znowu zioła . Po dwóch miesiącach chciałem sobie pomóc lekami i poszedłem do lekarza i dostałem paroxetynę 10mg i tu zaczęło się gorzej. Brałem ją przez trzy tygodnie i już po czwartym dniu dostałem drętwienia twarzy i ścisków na potylicy.Lekarz kazał brać dalej .Doszło do tego,że dygotałem i nawet odpuszczanie nie pomogło i dostawałem bóli głowy jakby ktoś mi mózg ćwiartował. Napięcia karku tak potworne jakich nie znałem. Z każdym dniem gorzej,że po trzech tygodniach powiedziałem dość jak wszystko zrobiło się jakieś takie dziwne . Tydzień męki z robaczkami,tykaniem i wzdryganiem i napinaniem mięśni nawet przy bajce. Czyłem po takie jakby telepanie mózgiem albo po ciele .Lekarz przypisał mi trittico i jak doszedłem do dawki 150 nie mogłem . Roztelepany maksymalnie ,problemy z pamięcią ,że przepisanie kilku liter było problemem . Ostawił mi lekarz i dostałem doxepin .Dwa tygodnie znośne ale zacząłem zasypiać i problemy ze wzrokiem . Trzeci tydzień na dawce 150mg a ja dygoczę i nie mogę przy byle znikomej sytuacji już głowy utrzymać. Dostałem anafranil 75mg i tu już był dramat jak na paro. Chodzenie po domu ciągle ,rozdygotania ,że musiałem wziąć zwolnienie z pracy bo już głowa mi latała przy byle rozmowie z kimś .13 dnia powiedziałem jadę do szpitala niech oni leczą.Nie mogłem się najeść tak mną dygotało -takie roztrzęsienie . Brak miejsc i znowu lekarz i ten stwierdził,że pana trzeba uspokajać a nie nakręcać . Dostałem Promazin 25 który mam brać po 1/2 tabletki . Hydroxyzinę i lerivon 10mg. Pierwsze dni po odstawieniu anafranilu robaczki ,dygotki ,trzęsawki ale zeszło prócz tego jakby telepnięcia w głowie. Pierwsze dni lerivonu 10mg przebieranie nogami , wilczy apetyt i dalej lęki .Rano jakbym szukał czegoś nerwowo ,takie ruchy głowy i cały dziwny . Tydzień od brania lerivonu znowu się zaczęło .Zwiększone napięcie na ciele ,karku aż głowa się zatelepie przy byle ruchu lub piciu herbaty. Dziś 13 dzień i rano budzę się zlany potem i roztrzęsiony maksymalnie aż do teraz,napięcie karku itp. Podpowiedzcie jak z tego wyjść. To jest teraz dramat jakiego nie miałem przy ziołach i aż płaczę aby to przeszło. Wcześniej byłem rozdygotany w chwilach napadu nerwicy ale nie miałem ścisków w głowie,napięć na karku,na potylicy że aż głowa drży. Czyżby lerivon który niby dał mi ciutkę pewności siebie i poprawy snu sprawiał z każdym dniem coraz większe takie napiecie nerwowe czy promazin 25mg 3x1/2 .Nawet jak piszę ten post mam spięte mięśnie karku i potylicy dygotanie dłoni ? Jak to sprawdzić co szkodzi i czy to lerivon to sprawia. Mam wrażenie ,że to on podnosi tak napięcie,że jest jak na paro i na afranilu . Przeanalizujcie temat i pomóżcie ,bo mam rodzinę na utrzymaniu i za tydzień do pracy ,bo kończy się zwolnienie lekarskie.
W kościele gdzie czułem lekkie rozdygotanie teraz mam ścisk na karku i potylicy ,że hydroxyzina nie pomogła po powrocie do domu.Zmniejszyłem na noc lerivon z 10mg na 5mg i trzepie mną .Pierw napięcia się pojawiały na brodzie i potylicy a teraz jeszcze gorzej jak wczoraj. Co jest że po tygodniu jest coraz to gorzej ?