Warto brać leki?

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Warto brać leki?

przez mark123 10 mar 2016, 21:46
take napisał(a):Jak chciałbyś sobie pomóc w swojej sytuacji? Co chciałbyś zrobić, co zamierzasz zrobić, żeby podnieść swój sposób funkcjonowania? Mi się wydaje, że tobie leki bardziej mogłyby pomóc w twoich objawach, które wyglądają ogólnie bardziej schizofrenicznie niż moje (ale to tylko takie przypuszczenie).

Wolałbym, żeby pomogła mi terapia, żeby obeszło się bez leków.

take napisał(a):Czy miałeś kiedyś omamy, halucynacje?

Nie

linka napisał(a):Chodzisz do terapeuty?

Tak
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Warto brać leki?

przez take 10 mar 2016, 22:01
Masz rację, że wolisz, aby leki nie były potrzebne. Zwłaszcza leki na schizofrenię, bo zdaje się, że łatwo po nich o nie takie łagodne skutki uboczne. Po arypiprazolu byłem bardziej upośledzony niż przez jego zażyciem przez wyraźnie dokuczliwy, fizyczny niepokój bardzo przeszkadzający w funkcjonowaniu.
F21, F42.2, F84.5

Warto brać leki?

przez bedzielepiej 11 mar 2016, 21:54
Jak mi się pogarsza, to biorę leki bo nie da się funkcjonować płacząc 24 h na dobę. Jak się polepsza to redukuję dawkę lub zdarzyło się całkiem odstawić. Leki jednak nie leczą przyczyny, skoro choróbsko wraca.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Warto brać leki?

przez depresja24h 11 mar 2016, 22:05
Ja bralam oba leki o ktorych piszesz. Trittico na noc - dzialanie lekko antydepresyjne i nasenne bez dokuczliwych skutkow ubocznych. A sulpiryd to porazka bardzo szybko zadzialal w takiej niskiej dawce ma dzialanie antydepresyjne ale czulam sie po nim jakbym dziecko urodzila, przytylam i sikalam do lozka podczas snu. Lek przestal dzialac po okolo miesiacu-dwoch.

Skoro funkcjonwales tyle lat z tymi zaburzeniami to najpierw powinienes pojsc na psychoterapie a jak nie pomoze to wtedy probowac lekow.

Warto brać leki?

przez bedzielepiej 11 mar 2016, 22:35
depresja24h napisał(a):Ja bralam oba leki o ktorych piszesz. Trittico na noc - dzialanie lekko antydepresyjne i nasenne bez dokuczliwych skutkow ubocznych.

Ja się nie zgodzę, brałam to gówno raz w życiu i więcej nie popełnię tego błędu. Wyschło mi wszystko w gardle i w nosie, nie mogłam oddychać na leżąco, w rezultacie całą noc nie spałam. Do tego spadło mi tak ciśnienie, ze chodziłam po ścianach i nic nie widziałam. A przepisano mi ten lek na bezsenność. Także komuś coś pomogło, nie ma reguły że komuś innemu też pomoże.

Warto brać leki?

przez monapayne 11 mar 2016, 23:19
Ja nie chciałam brać trittico, bo mnie opakowanie odstraszylo. Ze slonecznikiem bodajże.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

Warto brać leki?

przez Lord Kapucyn 11 mar 2016, 23:31
monapayne napisał(a):Ja nie chciałam brać trittico, bo mnie opakowanie odstraszylo. Ze slonecznikiem bodajże.

Tak, ze słonecznikiem. Mi tam to opakowanie się bardzo podobało. :D
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Warto brać leki?

przez Lucid Dream 12 mar 2016, 12:54
z trittico zrezygnowałem, bo dziwne zwiechy po nim łapałem, a do tego bóle brzucha miałem i strasznie się pociłem w nocy.
Sulpiryd dalej biorę, bo dosłownie działa na wszystkie moje zaburzenia i czuje się jak nowo narodzony :D
Wykorzystam to, że dobrze się czuje i zapiszę się na terapie, a do tego bardziej się przyłożę do medytacji i może jakiegoś oświecenia doznam :P
F34.1 | F60.6
Wellbutrin XR 150 mg od 05.11.2016

Ólafur Arnalds - Hægt, kemur ljósið
http://www.youtube.com/watch?v=QY4NZuOFebU

Warto brać leki?

przez depresja24h 12 mar 2016, 14:49
Hipo?

Sortuj wg