Substancje działające przeciwlękowo i podnoszące nastrój.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Substancje działające przeciwlękowo i podnoszące nastrój.

przez csrpk 15 sty 2016, 16:23
Prosze o przeniesienie do lekow, gdyz nie moge tam z powodow technicznych zalozyc nowego tematu. Tak wiec witam serdecznie wszystkich forumowiczow. Ostatnio robilem zamowienie ze strony sprzedajacej puderki. Kupilem fenyloracetam, bromantan, i noopept. Jak narazie fenyloracetam dla mnie niestesty odpada jak wiekszosc stymulantow, spodziewalem sie dzialania nico przeciwlekowego, ale obawialem sie ze moze tak byc, Mam po nim raczej lęki i zwiazana z tym agresje. Poza tym jak po kazdym stymulancie takie wypranie z emocji:/ dosyc dobrze dzialaja na mnie produkty dzialajce na gabe (ostanio dostalem baclofen i bardzo sobie go chwale). I takie jest moje pytanie. Mam zaufanie do tej strony czy ktos moglby mi polecic cos wlasnie dzialajacego dobrze na leki(taki stan wyluzowania, w ktorym ja akurat chyba czuje sie najlepiej..) i ew cos podnoszacego nastroj. Jutro przetestuje sobie bromantan, aczkolwiek on tez chyba lekko stymuluje wiec zastanawiam sie czy nie bedzie podobnie. Przechodzac juz do meritum bo zawsze sie rozpisze prosilbym o jakies substancje ktore moga powodowac rozluznienie (slyszalem o aniracetamie) dzialanie przecilekowe oraz cos na lepszy nastroj. Dziekuje;))
Ostatnio edytowano 16 sty 2016, 02:31 przez *Monika*, łącznie edytowano 2 razy
Powód: poprawiono literówki w tytule wątku