Czy to nizej wymienionych lekach sie chudnie??

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez csrpk 15 sty 2016, 12:42
Witam poraz kolejny niestesty nie moge dodac tematu do dzialu Leki wiec musze wklepywac to w indeks. Zastanawiam sie czy moze dojsc do efektu chudniecie jak to ma miejsce przy niektorych stymulantach, jednak nie sa one typowymi, akurat je nabylem, a troche cwicze i nie chcialbym ze utrudnialy mi one w treningach. Mam na mysli czy moze dojsc do utraty wagi po Fenylopiracetamie/Bromatnanie/Noopepcie. Narazie to zakupilem. Z gory dziekuje za odpowiedzi pozdrawiam serdecznie;))

przez ben rei 15 sty 2016, 13:27
to zależy czy będą Cię stymulować, ale to w ogóle nie powinno stanowić problemu gdybyś konkretnie ćwiczył- nie słyszałeś o wciskaniu żarcia w siebie na siłę dla budowy wielmożnej masy? :D
fubar

przez csrpk 15 sty 2016, 13:41
Robie tak, ale jak lecialem na czyms spod lady za granica, to nawet jak normalnie jadlem bo zawsze jem to i tak schudlem. Pomimo ze bralem neuroleptyki na sen ktore wczesniej powodowaly tzw "spasienie" :D miales do czynienia? z tymi substancjami?? na poczatku po fenylo wydawalo mi sie ze odczuwam lekki lek potem to chyba powoli przechodzilo polatalem tak godzine po tym i stwierdzilem ze dorzuce bromantan. Teraz jakos strasznie wyluzowany sie czuje. A dodam ze lek jest jednym z wiekszych wrogow chyba jesli chodzi o moje funckonowanie..

-- 15 sty 2016, 13:42 --

-- 15 sty 2016, 13:42 --

Czy ma ktos moze jakies doswiadczenia z tymi substancjami??

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ben rei 15 sty 2016, 13:52
jakbyś użył szukarki na forum...na mnie noopept ma niewyczuwalne działanie stymulujące, a fenylopiracetam jest podobno od niego słabszy
fubar

Sortuj wg