Paroksetyna a rozrzedzenie krwi

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez bedzielepiej 11 lis 2015, 00:45
Zauważyłam że jak się zatnę nawet płytko przy goleniu to krew mi ścieka strużką wodnistej krwi i nie tworzą się skrzepy dopóki nie zakleję plajstrem. Czy to powód do zmartwień czy przesadzam. Wcześniej jak nie brałam tego leku to nie miałam takich problemów że mi leci struga przez całą długość nogi zanim zdąże zatamować i to wszystko z małych ranek. Bierę Paro od stycznia kurde to już niedługo cały rok bedzie. Ktoś miał podobnie? co robić jakieś badania i czy to od leku czy se wymyślam?

przez Psychopharm 11 lis 2015, 09:24
Możliwe że od leku bo blokuje on działanie płytek krwi. Jeśli rany Ci się normalnie goją to nie ma powodów do paniki (mogą być w przypadku poważnego zranienia jeśli nie zatamujesz krwi, lub rany wewnętrznej). Możesz zrobić podstawowe badania krwi i czynnik krzepnięcia. To "rozwodnienie" krwi ma swoje wielkie plusy - chroni przed zatorami a przez to przed udarem czy zawałem.
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

Sortuj wg