Idę zaniedługo do psychiatry jakie leki mu polecić?

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez bedzielepiej 07 lis 2015, 00:48
Na depresję i pamięć, nic ze SSRajów? 8)

przez Druid 07 lis 2015, 00:50
poleć forum nerwica.com :lol:
Druid

przez agusiaww 07 lis 2015, 06:02
A to lekarzowi bedziesz polecac te leki? A co mu dolega? :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Psychopharm 07 lis 2015, 10:04
To co każdemu, zbizkował od widywania wariatów :pirate:
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

przez JERZY62 07 lis 2015, 10:10
Może lekarz będzie Ci jakieś leki polecał a nie Ty jemu... idziesz się leczyć czy lekarza idziesz leczyć? :P :smile:
♪♪♪

przez Lord Kapucyn 07 lis 2015, 11:25
Zawsze należy wybadać grunt, określić stopień "światłości" lekarza, czy taka sugestia w ogóle przejdzie.

Jeżeli lekarz jest niezbyt światły to taka sugestia mogłaby się zakończyć bólem dupy, obrazą majestatu, podrywaniem autorytetu doktóra, uchodzić za próbę bycia jajkiem mądrzejszym od kury, pouczanie specjalisty przez ciecia, no bo przecież pan doktór jest da best fachowcem skoro ciężkie zaburzenia lękowe leczy u dorosłych osób 10mg hydroksyzyny+ asparaginianem extra. Wtedy należy zarządzić natychmiastowy odwrót.

Jeśli lekarz jest średnio światły to można wysunąć sugestię w zawoalowany sposób tak, aby zamotać lekarza i połechtać jego ego- musi być przekonany, że sugestia ostatecznie wypłynęła od niego samego- "a bo czytałem ostatnio o takim leku X, i co pan doktór o nim sądzi? czy on by się mógł sprawdzić ewentualnie w moim przypadku wg. wiedzy szanownego pana doktóra?" albo "a bo mój znajomy/znajoma leczy się na podobne problemy, i bardzo pomógł im lek Y, jaka jest opinia pana dr na ten temat?". Dalej odpowiednio drążąc temat cały czas podlizując się fachowcowi.

Jeśli lekarz jest wysoce światły to można zagrać w otwarte karty- "Panie, ja papiera na to nie mam, ale psychofarmakologię to mam w brudzie pod paznokciem, brałem milion pinscet sto dziwinscet leków solo i w kombosach (tu padają nazwy, ale koniecznie substancji, nie handlowe!) ", trzeba yebnąć na poczekaniu jakiś wykład o skomplikowanych mechanizmach farmakodynamicznych* i najnowszych zdobyczach nauki w dziedzinie neurobiologii, "przyszedłem prosić o lek X bo on działa w sposób Y i myślę, że mógłby się sprawdzić w moim Z"**. Szczerość i bezpośredniość. Nie chodzi o to, żeby się mądrować, wywyższać, wyżej srać niż dupę mieć. Trzeba zachować szacunek. Ale fachowiec musi zrozumieć, że po drugiej stronie na ringu ma godnego przeciwnika i to nie jest szeregowy pacjent psycho, który nic nie kuma i można go odesłać do domu z byle jakim eSeSeRaJem.

*Oczywiście jak się ma nikłe pojęcie na ten temat to się z tym to nie wyskakuje, bo w razie wtopy utraci się na wiarygodności i... ->>>

**Podobna zagrywka u lekarza niezbyt światłego, a nawet średnio światłego zakończy się zawsze bólem dupy i obrazą majestatu.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Psychopharm 07 lis 2015, 12:45
Dark mi się wydaje czy Ci się dowcip wyostrzył na tej sercie? :mrgreen:
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

przez Lord Kapucyn 07 lis 2015, 13:08
Psychopharm, No coś , tak jakby... można by odnieść takie wrażenie. Aczkolwiek może to być równie dobrze zasługa augmentatorów z podpisu. :pirate:
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Kalebx3 07 lis 2015, 15:29
Dark Passenger,
mi też się zdaje ,że Ci się intelekt polepszył po Sercie +Piracetam . ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Kalebx3 07 lis 2015, 15:35
Na depresję i pamięć, nic ze SSRajów?

- jak nie SSRI to pozostają Ci jeszcze inne ,gorsze neuroleptyczne badziewia . Donepezilu czy metylo lekarz na pewno Ci nie przepisze , a Ty pewnie byś nie chciała , bo to też chemia .
Zakładam ,że mega dawki witaminy PP nic Ci nie dały, skoro drążysz dalej ?
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez bedzielepiej 11 lis 2015, 01:02
Kalebx3 napisał(a):
Na depresję i pamięć, nic ze SSRajów?

- jak nie SSRI to pozostają Ci jeszcze inne ,gorsze neuroleptyczne badziewia . Donepezilu czy metylo lekarz na pewno Ci nie przepisze , a Ty pewnie byś nie chciała , bo to też chemia .
Zakładam ,że mega dawki witaminy PP nic Ci nie dały, skoro drążysz dalej ?

nie dały bo to był nikotynamid, a to podróba prawdziwej niacyny. Niechciało mi się łykać tych tabletków no. Teraz przerzucam się na leczenie jodem.

A was lekarz nigdy nie pyta co byście chcieli brać? Dziwne.

przez zzYxx 11 lis 2015, 07:02
Raz wkurzyłem się i przygotowałem listę leków, które mogłyby mi pomóc - poparte badaniami. Jeszcze trochę i by mnie jeszcze pobił :pirate:
The Walking Dead.

przez Vengence 11 lis 2015, 09:18
zzYxx napisał(a):Raz wkurzyłem się i przygotowałem listę leków, które mogłyby mi pomóc - poparte badaniami. Jeszcze trochę i by mnie jeszcze pobił :pirate:

Lista leków u psychiatry, skąd ja to znam. :pirate:
Szybko mi tą liste zweryfikował, teraz to jak ide do lekarza, to ja mówie co ma mi dać, a nie jak kiedyś liczyłem tylko na to, że on
mi coś da, z resztą te leki i tak huja daja, na I rzut da ci pewnie ssri, jak deprecha, to pewnie sertralina albo fluoksetyna, jak nerwica lub lęki
czy to i to to dostaniesz paroksetyne, lub escitalopram/citalopram, możesz zapytać o Coaxil, na niektórych działa, delikatny lek.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Psychopharm 11 lis 2015, 09:26
:pirate:

Sortuj wg