zbadajcie się na obecność grzybnicy candida

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez radek111 19 sie 2015, 13:11
Od pewnego czasu leki zaczęły na mnie zle działać były mniej skuteczne.
Lekarz psychiatra zasugerował badania i okazało się ze mam candidę.
Candida to grzyb występujący w jelitach wytwarza 80 rodzajów toksyn które dostają się do krwi i mają bardzo negatywny wpływ na układ nerwowy.
U mnie to.przełom ponieważ grzybica ta przypominać może objawy na które leczę się psychiatryczne.

Zróbcie wymaz z gardła i 2-3 razy badanie kału na grzyby.
Toksyny mogą dawać objawy psychiatryczne.

Mam nadzieje ze to się komuś przyda.
Bądźcie zdrowi :)

przez zzYxx 19 sie 2015, 13:18
U Ciebie też objawy negatywne, ta?
The Walking Dead.

przez radek111 19 sie 2015, 13:33
Tak objawy negatywne wycofanie, apatia brak napędu i pustka ciągłe zmęczenie.
Zobaczymy co leczenie grzybicy wniesie do mojego samopoczucia psychicznego.
Zachęcam bardzo was zbadajcie się.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez boogyman 28 sie 2015, 12:16
radek111 ja podejrzewam że mam Candidę ponieważ oprócz problemów psychicznych mam też prawie non stop niesmak, obłożony język i dziwne wypróżniania.
Najbardziej mnie denerwuje język i niesmak. Robiłem jednak wymaz z języka i nic nie wyszło. Dużo o tym czytałem. Kiedyś lekarz dał mi nystatynę i flukonazol- coś tam może pomaga ale na chwilę i język wraca . Powiedz mi jak Ty się leczysz? Ja kiedyś stosowałem citrosept - ciut zmniejsza obłożony język i dietę stosować zaczynam- bez pieczywa- bez cukrów. Przynajmniej się staram. Możesz pisać na priv. Pisz jakie masz sprawdzone sposoby na to.
Obecnie nic

przez Psychopharm 28 sie 2015, 12:51
Candida tak jak i borelioza oraz fibromialgia to choroby typu "każdy to ma". Napisano na ten temat tony książek, powstały setki stron oraz blogów, a częściowo temat podsycany jest przez różnego rodzaju "znachorów" czy strony sprzedające suplementy czy porady. Wiadomo, że każdy kto ma jakieś dolegliwości chciałby znaleźć przypadłość odpowiadającą za objawy. Te przypadłości mają tak szeroki zakres objawów, że każdy może coś do siebie dopasować - na tym zależy właśnie sprzedawcom, znachorom. Na pewno część osób ma te przypadłości, ale nie wierzę w to by takie tłumy chorowały na te choroby. Sam przez pewien czas wyszukiwałem sobie chorób ale okazało się, że to "zwykłe" zaburzenia obsesyjno-kompulsywne - gdy się to dobrze leczy człowiek nie skupia się tak na swoich chorobach i nie wyszukuje ich tak, a wcześniejsze działania by je wykryć czy wyleczyć widzi jako chorobliwe.
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

przez radek111 28 sie 2015, 23:10
Nie wiem teraz jak do tego podejść.W wymazie gardła wyszła candida wiem ze każdy ma tego grzyba w organizmie ale widocznie jakiś jednak przerost jest skoro wyszła obecność.
Pozatym mam objawy fizyczne zlewne poty i kilka razy dziennie uderzenia gorąca.

przez TruchłoBoga 28 sie 2015, 23:17
No to albo to ogarnij, albo siedź i pisz o tym na forum. Może nawet nic ci nie jest, tylko sobie to wmawiasz. Naprawdę nie widzę sensu w takiej bezczynności. Jest problem? Wyeliminuj.
TruchłoBoga

przez radek111 29 sie 2015, 12:09
Jestem juz po zakupie suplementów i przedewszytkim zmiana diety.
Zobaczymy czy leczenie grzybicy wniesie poprawę stanu psychicznego.
Możliwe ze w trakcie leczenia grzyba objawy psychiatryczne ustąpią.
Bardzo na to liczę bo nie wiem jak długo to w sobie nosiłem a przecież toksyny grzyba nie obojętne dla układu nerwowego.
Psychopharm, trochę mnie zniechęciłeś bo liczę ze leczenie candidy dużo wniesie do mojego samopoczucia.

przez padaka 29 sie 2015, 12:36
Jakie to suplementy.
F21 F42 G48
Paroksetyna 20mg
Olanzapina 10mg
Lewetiracetam 2000mg

przez radek111 29 sie 2015, 19:26
Czosnek w kapsułkach, candistop,wyciąg z pestek grejpfruta i nystatyna lek przeciwgrzybiczy to lek główny.

U mnie candida wyszła z wymazu gardła takze polecam się przepadać.
Mam nadzieje ze rozwiązałem tym samym zagadkę uderzeń gorącą,potliwości,zamulenia umysłowego i objawów psychiatrycznych.
Czas pokaże.

przez Psychopharm 30 sie 2015, 09:46
radek111 powodzenia, ale nie nastawiaj się za bardzo bo się możesz rozczarować.
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

przez jaktobylo 24 gru 2015, 12:05
radek111 napisał(a):Czosnek w kapsułkach, candistop,wyciąg z pestek grejpfruta i nystatyna lek przeciwgrzybiczy to lek główny.

U mnie candida wyszła z wymazu gardła takze polecam się przepadać.
Mam nadzieje ze rozwiązałem tym samym zagadkę uderzeń gorącą,potliwości,zamulenia umysłowego i objawów psychiatrycznych.
Czas pokaże.

I jak tam leczenie?

przez coccinella 24 gru 2015, 15:20
mam pytanie, jak wyglada takie badania? Dostales skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu?
Nie chce mi się.

przez radek111 26 gru 2015, 12:35
Robiłem badania kału i wymaz z gardła tyle ze prywatnie.Leczenie pomogło jedynie na zamulenie mgłę umysłową.Badanie kału powinno się zrobić ze 2-3 razy w powiedzmy tygodniowych odstępach czasowych.

Sortuj wg