Metylokatynon (efedron) - wycofany lek, jest zamiennik?

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez depres6912 15 sie 2015, 01:02
Tak przypadkiem czytając o substancjach, które bardzo polubiłem, ale zostały zakazane trafiłem na ten artykuł: https://pl.wikipedia.org/wiki/Metylokatynon

I poważnie nie znam lepszego leku na depresje niż mefedron, metafedron. Czy ktoś wie czy na rynku leków na depresje jest coś co działa podobnie do wymienionych związków? Czy mam sobie zamówić sadzonki czuwaliczki jadalnej?

przez Kalebx3 15 sie 2015, 11:57
I poważnie nie znam lepszego leku na depresje niż mefedron, metafedron.

:? :? :?
" lepszego " , " poważnie " ,,, daj spokójjjjjjjjjjjjjjjjjjj , z depresji może faktycznie wyleczą , ale ostatecznie zaprowadzą na cmentarz , ewentualnie w gorszym wydaniu leczenia wprost do przytułku dla trwale obłąkanych . Nikomu nie polecam leczyc sie dopalaczami , niczym czego nie można kupić w Aptece , w tabletkach ( nie w podejrzanym chińskim garażowym proszku z wielbłądziego hu-ja ) ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez dr. Psycho Trepens 17 sie 2015, 17:31
Głupia nazwa - dopalacze, to pochodna katynonu, pochodzenia roślinnego (Khat) więc substancja w pełni naturalna.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Katynon
Próbowałem pare razy, przypomina MDMA i tym podobne, ale zjazd klasyczny, na następny dzień typowe poczucie zatrucia.
Mnie bardziej zatruł i popsuł zdrowie Metylofenidat - na dłuższy czas, mimo, że jest lekiem, więc o dupę potłuc teorię.
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg