mam siniaki na całym ciele po paroksetynie

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

mam siniaki na całym ciele po paroksetynie

Avatar użytkownika
przez bedzielepiej 05 lip 2015, 17:54
Zażywam już pół roku ten lek i zauważyłam że od miesiąca robią mi się wielkie siniaki szczególnie na nogach i rękach. Bardzo źle to wygląda, jakby ktoś mnie regularnie i intensywnie bił. Dużo ich jest, są zielone lub fioletowe, martwić się czy nie? Biorę Parogen, 40 mg dziennie.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
1541
Dołączył(a)
02 wrz 2013, 19:49

mam siniaki na całym ciele po paroksetynie

Avatar użytkownika
przez acherontia-styx 05 lip 2015, 18:25
bedzielepiej, zrób morfologię. Może Ci hemoglobina i płytki poleciały w dół i stąd tendencja do siniaków.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.


Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg
Avatar użytkownika
Offline
Posty
5534
Dołączył(a)
27 paź 2012, 19:34

mam siniaki na całym ciele po paroksetynie

Avatar użytkownika
przez Kalebx3 06 lip 2015, 15:24
Dużo ich jest, są zielone lub fioletowe, martwić się czy nie? Biorę Parogen, 40 mg dziennie.

to ma 1000% od parogenu , w dodatku tak wysoka dawka .Skłonnośc do wylewów podskórnych i wewnętrznych . Cholesterol też masz pewnie kosmiczny .
To sa uroki tego leku. Tego fajnego leku uzależniającego , kutwa jego ,,,
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>
Avatar użytkownika
Offline
Posty
9026
Dołączył(a)
26 cze 2011, 00:09
Lokalizacja
człowiek śmiertelny i grzeszny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

mam siniaki na całym ciele po paroksetynie

przez emilk 06 lip 2015, 15:29
Ja Bralem paro 40mg i nic niemialem,dziwne.
emilk
Offline

mam siniaki na całym ciele po paroksetynie

przez emilk 06 lip 2015, 15:30
Wydaje mi się ze jakas inna choroba moze o tym świadczyć,trzeba udac sie do lekarza.
emilk
Offline

mam siniaki na całym ciele po paroksetynie

Avatar użytkownika
przez Psychopharm 06 lip 2015, 16:52
Siniaki na SSRI u kobiet są z tego co czytałem dość często spotykane (nie wiem czy to nie ma to związku z przepuszczalnością naczyń lub wpływem SSRI na krzepliwość).
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/
Avatar użytkownika
Offline
Posty
896
Dołączył(a)
30 mar 2015, 08:03

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Przeskocz do