Eksperyment ketaminowy

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Eksperyment ketaminowy

przez jetodik 03 cze 2015, 20:25
Psychopharm,
kroją 500$ za wlew - to im powinno zależeć by głosić plotkę o "20 potrzebnych wlewach" ale piszą na swoich stronach, że po 2 bez efektu nie narażają chorego na dalsze koszty

obiecując szybki efekt będą mieli więcej chętnych i suma sumarum im się zwróci ;)
ale też bym dał sobie spokój z tym na Twoim miejscu już.
na mnie benzo działa tak jak trzeba, Clonazepam, Alpra, Lorazepam, to to ja rozumiem.
widocznie coś nie tak jest z gaba, więc tutaj trzeba działać, a nie ciągle te gadanie o serotoninach, noradrenalinie, dopaminie...
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Eksperyment ketaminowy

przez Psychopharm 04 cze 2015, 10:55
GABA jest ważne, w ogóle wydaje mi się, że część depresji będzie z nadmiernej aktywności pewnych obszarów mózgu a nie tylko ze słabej. Poza tym nie wydaje mi się by za każdym razem przy agonizmie receptorów GABA efektem było obniżenie aktywności danej części mózgu - wydaje mi się, że czasami nastąpi poprawa jej pracy.

Co do kety to zostało mi 8 ml, kupię sobie rozpylacz i co parę dni będę zapodawał dawkę 50 mg (1ml) w sprayu do nosa. Szkoda by się to zmarnowało, dużo pieniędzy za to dałem :mrgreen:
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

Eksperyment ketaminowy

przez *Wiola* 04 cze 2015, 11:14
Apropos kortyzolu . Jednokrotne badanie mija się z celem. Abyn mieć jakiekolwiek pojęcie o dobowym wydzielaniu , należy zbadać kilka próbek w określonych godzinach ze śliny, pobranych podczas normalnego , typowego dnia. Wtedy tzwkrzywa może cokolwiek powiedzieć jak to u nas wygląda.
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Eksperyment ketaminowy

przez Zbychu 1977 04 cze 2015, 11:19
Spróbuj mirty,to lek złozony zachaczający o wiele neurotransmiterów,ja biore do mirty jeszcze 7,5 mg aripiprazolu i dobrze sie komponuja obie substancje.
Zbychu 1977

Eksperyment ketaminowy

przez Psychopharm 04 cze 2015, 11:23
*Wiola* na pewno, ale ja nie mam takiego badania pod ręką, więc musi mi wystarczyć poglądowe badanie z krwi. Robiłem kiedyś DZM na kortyzol i wyszło w normie. Sam poziom kortyzolu też jeszcze nic nie znaczy - tzn. nie uważam by było tak, że jak ktoś ma wyższy ale w normie to nie powinien się martwić - każdy organizm na inną wrażliwość i wg. mnie kortyzol powinien być trzymany na możliwie jak najniższym poziomie.

Zbychu 1977 na pewno spróbuję, bo to jedyny lek który u mnie mocniej zadziałał. Chociaż nie łudzę się bo kolejne do niego podejścia nic nie dawały. Może wyższa dawka brana przez długi czas w końcu "zaskoczy". Apropo mirty to ona obniża kortyzol - po około 12 tyg. na tym leku zrobię sobie go ponownie i zobaczę jaki efekt.
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

Eksperyment ketaminowy

przez marwil 04 cze 2015, 20:01
To jest typowo przeciwdepresyjny specyfik a nie zokofilny lub inszy.
Leżysz i zdychasz, wstajesz i żyjesz
Nie tedy droga na takie wydumki.
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

Eksperyment ketaminowy

przez Psychopharm 05 cze 2015, 08:33
Przeciwdepresyjnego działania nie zauważyłem, pisałem już o tym kurde. O ZOKu i lękach wspominałem dodatkowo, mi chodziło głównie o działanie przeciwdepresyjne. Może kuźwa rzeczywiście lek jest dla tych zdychających w łóżku, z tysiącem myśli samobójczych na minutę - moja depresja jest trochę inna - spory brak pozytywnych emocji, brak motywacji, anhedonia, lęk, zaburzenia funkcji poznawczych, objawy somatyczne, nerwica.

Eksperyment ketaminowy

przez MalaMi1001 05 cze 2015, 09:03
Miko czyli w skrócie dystymia? No to witaj w klubie. Ja z tym ścierwem walczę już kilka ładnych lat, z tego co się naczytałam na ten temat farmakologia raczej tutaj niewiele zdziała, wszędzie zazwyczaj polecają psychoterapię, tylko taką porządną, która nie zamknie się w roku tylko jest rozłożona na kilka latek soczystego mielenia umysłu średnio dwa razy w tygodniu, nawet jak się pacjentowi wydaje, że nie ma już o czym rozmawiać z terapeutą. Wszystko fajnie, ja bym się nawet na coś takiego pisała, ale niestety nie w tej szerokości geograficznej gdzie terapia na nfz jest limitowana do iluś tam wizyt, a prywatnie jedna wizyta u dobrego szamana to koszt ok.150zł. Gdyby w tym kraju było inaczej ze służba zdrowia pewnie nie musiałbyś szukać środków z pogranicza "ryzykuję własne życie i zdrowie" tylko byłoby to załatwione jak trzeba. Ja pamiętam paru psychiatrów, którzy pomimo, że zgłaszałam, że ch/jowo czuję się po SSRI, bo jestem senna i zmęczona 100 razy bardziej niż od samej choroby wmawiali mi, że SSRI są super i teraz wszyscy je biorą i tak nie narzekają walili kolejny goownoEsEsRaj tylko po to żeby mnie bardziej pognębić. Wydaje mi się, że kliniczną dystymię lekarze znają tylko z podręczników, a jak widzą takiego człowieka jak ja standardowo walą to samo co przy zwykłej depresji. Moim głównym problemem jest chyba noradrenalina, serotonina działa na mnie mega do dupy i nawet z lufą przy głowie nie wezmę w życiu żadnego SSRI. Póki co najlepiej spisał się w moim wypadku moklobemid, ale tyłek mi po nim się rozrósł i odstawiłam. Teraz wenla, działa nawet niczego sobie na nastrój, za to motywacja po nim to jest jakiś żart. No ale na nic więcej z farmakologii nie moge liczyć, neuroleptyków się nie tknę nawet jak chyba będzie ze mną bardzo źle, chciałabym spróbować jeszcze wellbutrinu, ale sama nie wiem czy jest sens rozwalać układ dopaminowy tym lekiem skoro wenla jako tako działa w małej w sumie dawce 75mg. W każdym razie ja nie zdecydowałabym się na ketaminę, w sumie to nawet sądziłam, że Ci to nic nie pomoże, nie ten typ objawów na które ta substancja działa występują u Ciebie. Ale spróbowałeś i już wiesz co jest pięć.

Eksperyment ketaminowy

przez Psychopharm 05 cze 2015, 09:18
Spróbowałem bo ja mam kurde tak, że by mnie to męczyło i bym się ciągle zastanawiał czy by mi to pomogło. A tak mam spokój. U mnie kiedyś zadziałała bardzo dobrze (z wszelkimi ułomnościami tego leku typu senność i zmuła), chyba jedyny lek który u mnie mocniej zadziałał. U mnie problemem jest prawdopodobnie dopamina nie serotonina - mirta też działa na dopaminę. Dlatego SNRI pewnie byłyby lepsze, chociaż w tych lekach i tak jest ten cholerny komponent serotoninowy. Aktualnie na tapetę idzie mirta w dawce wyższej niż ostatnio - 90 mg (dawka klepnięta przez psychiatrę) na dłuższy czas. Nie sądzę by zadziałała ale co mam do stracenia. Bez leków źle, z lekami też źle. Jak nie podziała to dorzucę wenlę. Może z czasem stanieje jest duloksetyna. SSRI też nie chcę, nie tykam.

PS. Tym moklo mnie zaciekawiłaś.

Eksperyment ketaminowy

przez MalaMi1001 05 cze 2015, 09:29
No moklobemid działał na mnie super. Cały dzień mogłam spokojnie przeżyć bez drzemki, co mnie męczy całe życie. W zasadzie nawet poranne wstawanie nie było takie tragiczne. No i z motywacją było naprawdę super, zmieniłam pracę, przeprowadziłam się do innego miasta, generalnie całe swoje życie wywróciłam do góry nogami i były do tego i siła i motywacja. Ogólnie czułam się na tym leku tak naturalnie, emocje były naturalne i bardzo stabilne bez tych mega wahnięć jak u mnie. Jak było się z czego cieszyć to się cieszyłam, jak zdarzały się złe sytuacje to płakałam, ale to wszystko miało taki swój naturalny rytm. No ale niestety, przytyłam, a że jestem mała jeszcze kilka miesięcy na moklo i wyglądałabym jak chodząca kuleczka ;P Jak mnie mocno przyciśnie pewnie do moklo wrócę, ale póki co nie jest najgorzej na wenli z tym, że czuję serotoninowe działanie doskonale i nic mi się nie chce. W każdym razie u mnie SSRI odpadają, nie próbowałam w sumie tianeptyny, ja wiem, że to nie SSRI, ale samo to, że to serotoninergiczny lek mnie bardzo zniechęca. Wellbutrin mnie bardzo ciekawi, no ale dopamina i drogi. Boję się uderzać w dopaminę, kurde skutki uboczne leków działających na dopaminę są bardzo zniechęcające. Np. sertralina działa też ponoć na dopaminę i bardzo męczącym skutkiem ubocznym tego leku oprócz tego, że nie działał były mimowolne skurcze mięśni, czasami tak, że nie mogłam przez to zasnąć. Tu noga zadrgała, tu ręka,tu warga i męczyło mnie to jeszcze kilka miesięcy po odstawieniu. Nie wiem więc czy jest sens w to wchodzić, jeszcze sobie zaszkodzę bardziej.

Eksperyment ketaminowy

przez Psychopharm 05 cze 2015, 11:21
Ja bym spróbował, ale to ja. Tianeptyna działa przeciwnie do SSRI więc nie ma się co bać, na tym leku wcale nie czuć serotoniny.

Eksperyment ketaminowy

przez Psychopharm 07 cze 2015, 17:07
Próbowałem tą ketaminę do wlewów używać jako spray do nosa ale się za bardzo nie da - musiałoby być chyba większe stężenie (tu jest 50 mg w 1 ml), mało co czuć. Wywaliłem resztę kety. Niniejszym uważam eksperyment ketamina za zakończony. Czas rozpocząć projekt "P".

Eksperyment ketaminowy

przez bonsai 07 cze 2015, 17:13
Psychopharm, a jaki to projekt będzie? P jak pier.olę to? ;)
bonsai

Eksperyment ketaminowy

przez Psychopharm 07 cze 2015, 17:37
Jeszcze nie tym razem :mrgreen: Tajemnica. Nie mówię o tym, żeby nie odpowiadać na głupie pytania ze względu na potoczną wiedzę na temat tego środka. Zdradzę tylko, że to hormon.

Sortuj wg