Eksperyment ketaminowy

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Eksperyment ketaminowy

przez hashim 26 maja 2015, 19:34
Miko prekursor :), choć akurat ketamina mnie nie interesuje

Gdybyś zamawiał z jakiegoś żródła kiedyś, co mają też guanfacyne, albo inne będące w moim profilu zainteresowań to proszę o kontakt :)

Eksperyment ketaminowy

przez ladywind 27 maja 2015, 14:19
miko84 również życze Ci powodzonka, coś mi sie wydaje że wielka nadzieja w tym leku:)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Eksperyment ketaminowy

przez Kalebx3 28 maja 2015, 11:00
To ja Was teraz zaskoczę , bo do mnie też się ketaminowe Szczęscie uśmiechnęło .
Poznałem wczoraj osobiście weterynarza , a weterynarz to weterynarz ,śpi na ketaminie ,,, i chętnie mi ja odstapi ( oczywiście nie za darmo ) .
Widzicie , wystarczy sie pomodlić , żeby Bóg dał . :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Eksperyment ketaminowy

przez Kalebx3 28 maja 2015, 11:01
http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=438 - to ten lek .

aż cały drże z radości .

Eksperyment ketaminowy

przez jetodik 28 maja 2015, 11:17
mnie kiedyś lekarz wlewał ketamine z kroplówki w żyłę jak mnie plecy mocno bolały, ale psychiki nie zmieniło mi to nic, choć nie wiem jaka dawka tam była.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Eksperyment ketaminowy

przez Kalebx3 28 maja 2015, 11:45
Jetodik a co ja mam do stracenia ? Kolejne 30 lat do samej śmierci na SSRI i benzo ? Sorry .

Eksperyment ketaminowy

przez Kalebx3 28 maja 2015, 14:06

Eksperyment ketaminowy

przez Zbychu 1977 28 maja 2015, 14:50
Życze Wam obu powodzenia .
Zbychu 1977

Eksperyment ketaminowy

przez Kalebx3 28 maja 2015, 14:59
Dzieki Zbychu .
tak sobie myslę ,że co by się nie srać z tymi wlewami , to może łatwiej byłoby zrobić sobie zastrzyk domięśniowo ?

Eksperyment ketaminowy

przez natrętek 28 maja 2015, 15:09
Kalebx3, rozumiem, że SSRI i benzo nie przyniosły oczekiwanego przez Ciebie efektu leczenia ?
Gdy nie ma możliwości się zmienić, trzeba nauczyć się żyć ze swoją osobowością.
4w5/ISFJ

Eksperyment ketaminowy

przez Kalebx3 28 maja 2015, 16:55
Kalebx3, rozumiem, że SSRI i benzo nie przyniosły oczekiwanego przez Ciebie efektu leczenia ?

- dobre pytanie ;)
Nie , leki te przez wiele długich lat bardzo wiele mi pomogły/ pomagały ,,, jednak z czasem zaczynają pomagać coraz mniej ( niezależnie od dawki ) , dając tym samym coraz większą ilość skutków ubocznych . Nie o takie efekty leczenia w tej chwili mi chodzi . Bo obecnie jest to juz tylko , aby utrzymać sie na powierzchni , nie utonąć . Nie ma najmniejszej mowy o jakimkolwiek uleczeniu przez duże "U". Podejrzewam ,że u mnie skonczył sie ich limit tego co mogły zrobić dobrze / naprawić .
Wiesz, miałem okazję swego czasu ( pisałem juz o tym nie raz ) wziążć / przyjąć czyste MXE ( odmiana ketaminy ) i to co po niej doznałem ( jak już skończyła swoje działanie ) przez Tydzień potem mogę nazwać uzdrowieniem . Tego teraz szukam i chyba dobrze szukam .Kiedy z radością witasz dzień ,a nie ma w tobie cienia lęku i strachu i na samą myśl ,że będziesz dziś istniał pojawia sie banan uśmiechu na ustach . Nawet natręctwa w tym stanie nie sa dokuczliwe ;)

Eksperyment ketaminowy

przez natrętek 28 maja 2015, 21:08
Kalebx3, ja też mam za sobą lata nieskutecznego leczenia, tyle, że mam wrażenie, iż leki w moim przypadku nie okazały aż tak zbawiennego działania w porównaniu do Ciebie. Można powiedzieć, że przyjmując leki jestem/byłem na poziomie pomiędzy względnie dobrym funkcjonowaniem a utrzymywaniem się na powierzchni.
Obecnie wróciłem do leku od którego zacząłem swoją przygodę z farmakoterapią, czyli anafranilu. Nie spodziewam się jakiś spektakularnych efektów, ale wiem, że SSRI przynajmniej na obecną chwilę straciło już dla mnie swój leczniczy potencjał. Dlatego jak najbardziej jestem zainteresowany efektem leczenia ketaminą, bo do tej pory łączny czas, który mogę nazwać uzdrowieniem mogę liczyć w kilku tygodniach, czyli zważywszy na mój wiek niewiele.
Można powiedzieć, że marzę o tym, by dożyć czasu:

Kalebx3 napisał(a):Kiedy z radością witasz dzień ,a nie ma w tobie cienia lęku i strachu i na samą myśl ,że będziesz dziś istniał pojawia sie banan uśmiechu na ustach . Nawet natręctwa w tym stanie nie sa dokuczliwe ;)

Dlaczego obecnie nie stosujesz tego MXE, skoro kiedyś po nim osiągnąłeś ten stan uzdrowienia ?
Gdy nie ma możliwości się zmienić, trzeba nauczyć się żyć ze swoją osobowością.
4w5/ISFJ

Eksperyment ketaminowy

przez Arasha 28 maja 2015, 21:21
Kalebx3 napisał(a):To ja Was teraz zaskoczę , bo do mnie też się ketaminowe Szczęscie uśmiechnęło .
Poznałem wczoraj osobiście weterynarza , a weterynarz to weterynarz ,śpi na ketaminie ,,, i chętnie mi ja odstapi ( oczywiście nie za darmo ) .
Widzicie , wystarczy sie pomodlić , żeby Bóg dał . :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Już Ci uwierzę, że się modliłeś do Boga o dostęp do ketaminy :lol:

Kalebx3 napisał(a):
Nie , leki te przez wiele długich lat bardzo wiele mi pomogły/ pomagały ,,, jednak z czasem zaczynają pomagać coraz mniej ( niezależnie od dawki ) , dając tym samym coraz większą ilość skutków ubocznych .

To jest paradoks, bo podobno uboki występują tylko na początku leczenia i zazwyczaj najsilniejsze przy pierwszym kontakcie z ssri ( tyle teoria ), a w praktyce jest często inaczej... a że po wielu latach już nie dają tego działania co na początku leczenia ( o ile ktoś takie efekty w ogóle miał ) to jest akurat w sumie logiczne. Przeciwbólowe brane systematycznie po jakimś czasie też przestają działać :?

Czekamy zatem na relacje obu panów z eksperymentów domowych :mhm:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Eksperyment ketaminowy

przez Zbychu 1977 28 maja 2015, 21:28
Ketamina jest:
-antagonistą receptora NMDA
-agonista receptorów opioidowych mu i k
-agonista receptora sigma
-agonista receptora D2
-inhibitor zwrotnego wychwytu 5HT,DA i NE
Zbychu 1977

Sortuj wg