Psychotropy niszczą- zdjęcie

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez bonsai 18 kwi 2015, 13:36
Psychopharm, chodzi o to, że TSH jest parametrem wolnozmiennym, dlatego bada się po min. miesiącu od zmiany dawki. FT4/FT3 mogą się zmieniać dość szybko, więc trudno wyłącznie na ich podstawie i jednokrotnym badaniu wyciągać definitywne wnioski. FT3 jest najaktywniejszym hormonem, organizm przekształca sobie FT4 na FT3, dlatego najczęściej podaje się doustnie lewotyroksynę zamiast trójjodotyroniny, żeby organizm sam to regulował. Czasem jednak ta konwersja jest zaburzona, leczenie nie przynosi efektów. Czasem przysadka nie działa prawidłowo (TSHoma, hormonalnie czynny gruczolak). Z tego co wiem, to bardzo wiele osób, głównie kobiet, boryka się z chorobą typu Hashimoto (autoimmunologia), więc nie jest to taka marginalna sprawa. A wtedy trzeba badać się często i wyniki mogą skakać.

Ten wywód ma się jednak nijak do kogoś, kto ma TSH na poziomie 0,65 i wmawia mu się, że ma prostą niedoczynność. :bezradny:
bonsai

przez Petek 18 kwi 2015, 13:49
Psychopharm napisał(a):Jak ma TSH 0,6 to ma idealne. Jak już to podchodzi pod nadczynność, ale objawy które ma raczej nie pasują. Nie wiem czy podawałeś ale jakie miałeś FT3 i FT4?

Niemam tych badan zrobionych.
Pusta przestrzeń przypomni ci o błedach
Chciałeś ognia to z piekła ogień cie dosiega

przez Psychopharm 18 kwi 2015, 13:50
Niedoczynność odpada, to wiadome.
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ewgf 18 kwi 2015, 14:32
O kurde to zwracam honor bo nie wiedziałem o tym :D Nie wiedziałem że to działa na zasadzie sprzężenia zwrotnego. To jak ja mam TSH 1.79 przy normie 0.28-4.3 to mi bliżej do niedoczynności? :)
Chyba mi dziś faktycznie umysł niezbyt dobrze pracuje, zwłaszcza że mam prawie 38 stopni gorączki :O Jeszcze raz przepraszam za tego dekla.
Bo i tak wszyscy umrzecie, toteż czym się przejmujecie?
Turbolaxa 600mg
Owyksztyrytymytyrinanol 5mg
Hipermegazajebiścina 100mg

przez Lord Kapucyn 18 kwi 2015, 14:53
Tak z ciekawości zerknąłem na wyniki moich ostatnich badań okresowych i widzę, że TSH jest w normie, ale mimo wieku nie tak już znowu młodego, ale też nie starego- jest bliżej górnej kreski normy niż dolnej(co zresztą się pokrywa z moją przemianą materii).
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez andrzej57 18 kwi 2015, 14:59
Petek konieczne badania do TSH to FT3 i FT3. Twój wynik z TSH wskazuje, że wpadasz w nadczynność tarczycy (moja żona jest ekspertką, bo miała usuniętą tarczycę i jest na hormonach tarczycowych 20 lat). Przy nadczynności występuje nadpobudliwość, a przy niedoczynności ospałość i zatrzymanie wody w organizmie. Pozdrawiam
obserwowany

przez NieznanySprawca2.0 18 kwi 2015, 15:35
Petek napisał(a):Skutki brania psychotropów przez 9 lat

foto : http://zapisz.net/images/309_bez_tytu_u ... wanie_.png

Co ja mam zrobić to nie przechodzi.

Stary może takie geny, ja palę nałogowo szlugi od13 roku życia, a w prochy bawię się od 15, zaś dzikie kombosy psychotropów od 18. Jesm co się pod ręką nawinie, ogólnie hardkor. I tylko się ogole, ubię ładnie i wyglądam jak trallalalalala. Ps na a wenli miałem +10 do charyzy

no ale może ja pije hektolitry zielonej herbaty, i może to mnie konserwuje. :pirate:

przez Petek 18 kwi 2015, 16:34
NieznanySprawca2.0 napisał(a):
Petek napisał(a):Skutki brania psychotropów przez 9 lat

foto : http://zapisz.net/images/309_bez_tytu_u ... wanie_.png

Co ja mam zrobić to nie przechodzi.

Stary może takie geny, ja palę nałogowo szlugi od 13 roku życia, a w prochy bawię się od 15, zaś dzikie kombosy psychotropów od 18. Jem co się pod ręką nawinie, ogólnie hardkor. I tylko się ogolę, ubiorę ładnie i wyglądam jak trallalalalala. Ps a na wenli to miałem +10 do charyzmy

no ale ja pije hektolitry zielonej herbaty, i może to mnie konserwuje. :pirate:

Ja tez pije zielona herbata mieszanke ziolowa i ziola chinskie. Napewno nie geny nikt niema z rodziny takiego czegos.

przez Petek 20 kwi 2015, 20:31
Masakra bylem u jednego z lepszych psychiatry i co i nico chce minie pasc olanzapina to jest gorsze niz chlor i pernazyna. Moja waga wzrosnie do 150 masakra napewno tego nie bede bral

przez zima 20 kwi 2015, 21:20
Petek, do czego Ci sa potrzebne leki?
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

przez Petek 20 kwi 2015, 21:34
zima napisał(a):Petek, do czego Ci sa potrzebne leki?

Niewiem sam niewiem co mam a mam pustke nic niesprawia przyjemnosci ,jestem jak robot . Niema u mnie tych dobrych uczuc , tylko płacz.Moje marzenie byc zdrowym fizycznie i psychicznie.Chcialem miec grupe znajomych ktorych nigdy niemial a tym bardziej teraz niebede mial juz bo jestem spasionym prosiakiem.Zyje przeszloscia ktore mi zniszczyly leki.Co z tego ze chodze na silownie jak to niesprawia przyjemnosci nawet do piet nie dorastam tym chlopakom bo nawet zebow niemam ladnych diastema i przerwaiedzy dwojka a trojka po wyrwaniu w dziecinstwie niewiem po co. Niczym nie impomuje

przez Ewgf 20 kwi 2015, 21:49
Petek, powiem ci tak. Chlor jeszcze nie jest taki zły. Ja kiedyś brałem pernazyne i od niej właśnie tak spuchła mi gęba, że taką owalną bułe miałem zamiast twarzy. Nawet znajomi mówili że źle wyglądam. Jak już to bym celował na twoim miejscu w odstawienie pernazyny bo to gówno jest. Kiedys dalem znajomemu 200mg pernazyny to był potem na mnie zły że czemu mu takie gówno dałem, że ten lek go wyprał z uczuć, człowiek na nim taki bez emocji jest. Po co ty to gówno bierzesz? Ja bym tego za darmo nie chciał. To już chlorprothixen przy tym jest mercedesem wśród psychotropów.
Bo i tak wszyscy umrzecie, toteż czym się przejmujecie?
Turbolaxa 600mg
Owyksztyrytymytyrinanol 5mg
Hipermegazajebiścina 100mg

przez NieznanySprawca2.0 20 kwi 2015, 21:52
a wenla jest smaczna i zdrowa, każdy amerykański naukowiec to potwierdzi. :nono:

przez Petek 20 kwi 2015, 21:55
Ewgf napisał(a):Petek, powiem ci tak. Chlor jeszcze nie jest taki zły. Ja kiedyś brałem pernazyne i od niej właśnie tak spuchła mi gęba, że taką owalną bułe miałem zamiast twarzy. Nawet znajomi mówili że źle wyglądam. Jak już to bym celował na twoim miejscu w odstawienie pernazyny bo to gówno jest. Kiedys dalem znajomemu 200mg pernazyny to był potem na mnie zły że czemu mu takie gówno dałem, że ten lek go wyprał z uczuć, człowiek na nim taki bez emocji jest. Po co ty to gówno bierzesz? Ja bym tego za darmo nie chciał. To już chlorprothixen przy tym jest mercedesem wśród psychotropów.

Ale przeciez ja niebiore pernazyny od 5 lat tylko chlora 30 mg

Sortuj wg