Psychotropy niszczą- zdjęcie

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez Vizir 15 kwi 2015, 22:54
Petek napisał(a):Lat 17 tak schudłem bo wiadomo wzrost itp. wazylem gdzies ok 75? Dostałem pernazyne bo chyba miałem objawy psychotyczne i urojeniowe i tak mi waga wzrosla do 90 i tak się potoczylo.

Z tymi sincami to niestety prawda patrze na zdjęcia z podstawówki i miałem już leekie since ale teraz to jest makabra .

Też mam pizdy pod oczami, ale to od okularów w sumie chyba. /cenzura/ to i walk fluid lekki pod oczy jak ci tak przeszkadza :D A badania najważniejsze to cukier i to nie debilny jak na badaniach labo. bo to nic nie mówi. Kup sobie za 4dych na Alledrogo aparat do pomiaru cukru + paski na 4dychy i badaj sobie regularnie cukier powiedzmy przez tydzień o stałych porach dnia parę razy dziennie, zapisuj wyniki i dokładne pory badania. Nie zryj cukru w tym okresie, badanie każde rób żeby była jak najdłuższa przerwa od ost. posiłku i nie podjadaj przez ten tydz. Ponadto możesz badać wtedy również ciśnienie i zapisywać pory tak samo jak przy cukrze. Tak sie profesjonalnie bada cukier, a nie w laboratorium >_< taż jednorazowy pomiar to jest błazenada jakaś XD

przez Petek 15 kwi 2015, 23:02
Vizir robiłem cukier taki z palca jak i z z zyly 88mg wyszło . Nie da rady fluidu bo mam takie zmarchy ze hej bardzo zle towyglada . Czeka mnie jedynie zabieg medycyny estetycznej.
Pusta przestrzeń przypomni ci o błedach
Chciałeś ognia to z piekła ogień cie dosiega

przez padaka 16 kwi 2015, 09:18
Ja miałem taki sam mętny wzrok, ale po Tisercinie i to już po pierwszej tabletce. Dodatkowo miałem lekko opadnięte powieki, więc wyglądałem jak jakiś tępy ćpun. Mimo, że wziąłem tylko jedną tabletkę, to te objawy utrzymywały się ze 3-4 dni.

W sumie to wszystkie neuroleptyki zamulacze(te co działają na H1 i M1) powodują u mnie takie objawy, choć inne mniej a inne bardziej.
F21 F42 G48
Paroksetyna 20mg
Olanzapina 10mg
Lewetiracetam 2000mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ewgf 17 kwi 2015, 17:57
Tak patrzę na te wyniki i sie zastanawiam nad tym TSH. Ogólne normy są i tak pozaniżane. Jak masz poniżej 2 w skali do 4 to jest źle. A ty masz dolny próg. Według mnie masz niedoczynność tarczycy. Czujesz się zmęczony przewlekle? Ze spaniem problemy masz?
Bo i tak wszyscy umrzecie, toteż czym się przejmujecie?
Turbolaxa 600mg
Owyksztyrytymytyrinanol 5mg
Hipermegazajebiścina 100mg

przez Ewgf 17 kwi 2015, 17:58
Na bank niedoczynność tarczycy. Koleżanka ma 1 i to jak bierze leki. a Ty masz 0.6? Nie wiem co jest tego powodem może niedobór jodu. I to też tłumaczy nadwagę. Czujesz sie mocno bezsilny wobec czegoś?
Turbolaxa 600mg

przez Petek 17 kwi 2015, 22:32
Ewgf napisał(a):Na bank niedoczynność tarczycy. Koleżanka ma 1 i to jak bierze leki. a Ty masz 0.6? Nie wiem co jest tego powodem może niedobór jodu. I to też tłumaczy nadwagę. Czujesz sie mocno bezsilny wobec czegoś?

Wiesz ze to moze byc dobry trop bo mam kilka objawow z niedoczynnosci

przez bonsai 17 kwi 2015, 22:40
Nie wprowadzajcie Peteka w błąd. Niedoczynność tarczycy występuje wtedy, gdy TSH jest powyżej normy! On ma 0,6 przy normie laboratoryjnej 0,55-4. :hide:
bonsai

przez Petek 18 kwi 2015, 00:43
Powiem wam ze to pod oczami jak napne skóre to jest czerwone i prześwituje przez skóre i pojawiają siec straszne since.

przez Ewgf 18 kwi 2015, 07:10
bonsai, ale tyś jest dekiel jak masz powyżej to masz NADczynność. Kolega ma według mnie niedoczynność.
Turbolaxa 600mg

przez bonsai 18 kwi 2015, 11:47
Ewgf, rozumiem, że liczba psychotropów, które zażywasz wprowadza zamęt, ale jeśli nie znasz się na niczym, to po prostu lepiej się nie odzywaj. Różni ludzie tu przychodzą, może nie powinni liczyć na profesjonalne wsparcie, ale pisanie oczywistych bzdur może tylko szkodzić.

"Wartość prawidłowa hormonu tyreotropowego to od 0,27 do 4,2 mj/l. Stężenie poniżej 0,1 mj/l oznacza znaczną nadczynność tarczycy (Hyperthyreois). Stężenie pomiędzy 0,1 i 0,27 mj/l może oznaczać nadczynność tarczycy. W tym wypadku należy wykonać test TRH. Stężenie w przedziale 0,27 i 4,2 mj/l jest wartością prawidłową, świadczy o prawidłowej pracy tarczycy. Stężenie powyżej 4,2 mj/l najczęściej wskazuje na niedoczynność tarczycy."
bonsai

przez Psychopharm 18 kwi 2015, 12:06
Jak ma TSH 0,6 to ma idealne. Jak już to podchodzi pod nadczynność, ale objawy które ma raczej nie pasują. Nie wiem czy podawałeś ale jakie miałeś FT3 i FT4?
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

przez bonsai 18 kwi 2015, 12:19
Psychopharm, badania ft3 czy ft4 są mniej czułe i szybko się zmieniają. Na nfz takie parametry może zlecić tylko endokrynolog, a do niego kolejki są bardzo długie. Jeśli skupić się na tarczycy, to lepiej zrobić atpo i atg (względnie usg), żeby potwierdzić lub wykluczyć Hashimoto. Moim zdaniem tyje się głównie od głupich psychotropów. :(
bonsai

przez Lord Kapucyn 18 kwi 2015, 12:28
Zazwyczaj, w modelowej(podkreślam) niedoczynności tarczycy TSH jest wysokie, a ft3/ft4 niskie( w uproszczeniu przysadka wydziela dużo TSH, żeby pobudzić tarczycę do produkcji t3/t4, a tarczyca i tak daje du.py), w nadczynności odwrotnie- TSH jest obniżone, a ft3/ft4 podwyższone(bo przysadka chce zahamować produkcję/wydzialnie t3/t4 przez tarczycę, a tarczyca i tak zapierdala jak mały motorek). Przy czym u bardzo młodych, zdrowych osób TSH powinno być możliwie w dolnych granicach normy.

A teraz- "Psychotropy leczą- zdjęcie"
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Psychopharm 18 kwi 2015, 13:26
bonsai ja czytałem, że to właśnie badanie FT3 i FT4, a szczególnie FT3 są najważniejsze, bo często samo TSH nic nie mówi - może być w normie a osoba będzie miała niskie FT3. Badania na choroby autoimmunologiczne tarczycy można zrobić ale to są mimo wszystko rzadko spotykane choroby, bo przyczyn niedoczynności czy nadczynności może być wiele (nawet taki stres wpływa na pracę tarczycy). Wiem, że to nie jest refundowane, przyzwyczaiłem się już do tego, że FT3 czy FT4 badałem prywatnie.

Zgadzam się z tym, że TSH powinno być u zdrowej osoby przy dolnej granicy normy.
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

Sortuj wg