Dopalacze na mózg

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Dopalacze na mózg

przez live 15 mar 2015, 00:41
Jakie "dopalacze" polecacie, które można nabyć w aptece lub w internecie?
Nie chodzi mi o narkotyki, ale np jakieś tabletki. Mam znajomego który od 7 lat prawie codziennie żre zaldiar (1/10-1/6działania morfiny)i jakoś żyje. To zdecydowanie dodaje mu skrzydeł i dzięki temu moze normalnie funkcjonować. Niedawno kiedy napił sie piwa (będąc pod wpływem zaldiora) to go jak sam powiedział otrzeźwiło i zmuliło (inaczej mówiąc, wprawiło w normalny stan)
Ja też chciałbym cos w tym stylu, ale słabszego, to pozwoliłoby mi bardziej sie uspołecznić. Kiedyś wierzyłem, że moge sobie sam pomóc czytając jakies książki, albo szukając pomocy na forach tego typu, ale straciłem nadzieje

Dopalacze na mózg

przez blah! 15 mar 2015, 00:45
Ja polecam puścić bąka w stronę płomienia - dopalacz jakich mało ;).

Był już taki temat - jest w śmietniku i ten pewnie też trafi niebawem.
To nie miejsce na prośby o polecanie tego typu rzeczy ;).
blah!

Dopalacze na mózg

przez miko84 15 mar 2015, 09:26
Żeń szeń, guarana, kofeina, to możemy polecić :)
miko84

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dopalacze na mózg

przez Ricah 15 mar 2015, 11:41
Etylofenidat[homolog metylofenidatu stosowanego przy ADHD] w bardzo niskich dawkach [5-10mg] <lub tez ogolem leki NRI lub NDRI maja takie dzialanie>. Oczywiscie nie codziennie, bo sobie zrobisz kuku.

Do tego szerokie spektrum lekow nootropowych typu noopept czy sunifiram. Do tego kofeina, ginkgo biloba, zen szen, cynamon tez dziala jak nootrop[kumuluje sie jak zazywasz regularnie], witaminy i zdrowa dieta - ktora jest najwazniejsza. Pomocne sa tez wszelkiego rodzaju cwiczenia na glowe i myslenie, jak szachy czy inne lamiglowki/gry logiczne itp.
Agomelatyna 25mg
some shit

Dopalacze na mózg

przez live 17 mar 2015, 12:07
Mam jeszcze pytanie co do zaldiara, może ktos wie cos o tym leku. Czy po mnim sen jest nienormalnie głęboki? Mieszkam w akademiku z gościem, który codziennie zre ten zaldior, ale rano, nie na noc a w nocy śpi tak, ze chodzbym nie wiem jak sie starał nie da sie go obudzić, moge drzeć sie, trąbić, a on i tak chrapie. Przeciez kazdy normalny człowiek by sie obucdził

Dopalacze na mózg

przez Kalebx3 17 mar 2015, 12:13
Mam jeszcze pytanie co do zaldiara, może ktos wie cos o tym leku.

-ja wiem .
Co Ty chcesz wiedzieć o tym leku ?
Tam jest paracetamol , jak będziesz jadł tego duzo i codziennie , to efekt może odbic sie zatruciem paracetamolowym .
Ostatnio czytałem o takim panu co codziennie po kilka tabletek tego zasuwał bardzo długi czas( brał przeciwbólowo )- (sam paracetamol , nie Zoldiar ) i juz sie nie obudził.
Około 10gramów Paracetamolu to już można używać w celach samobójczych.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Dopalacze na mózg

przez Patryk29 17 mar 2015, 12:17
Od 7 lat żre tramadol, hehe konkretnie, ciekawe jak w środku jego organizm wygląda!
Co do głębokiego snu to powodów może być mnóstwo, może być to wina tramalu, może ma cukrzyce, a może tak po prostu ma :P
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

Dopalacze na mózg

przez Kalebx3 17 mar 2015, 12:21
Patryk ,żeby to był czysty Tramal to pól biedy , ale to z domieszką drugiej trutki Paracetamolu .
Cpuń lekowy , co byś mu nie dał to zeżre ,żeby tylko byc na fazie . na razie jest na etapie nędznego Zoldiara , ale to npoczątek drogi na Cmentarz .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Dopalacze na mózg

przez Narayan 17 mar 2015, 15:50
Z legalnych rzeczy polecam 5-HTP (na serotoninę) i L-Tyrozynę (na dopaminę), najlepiej od amerykańskiej firmy Now Food, do kupienia na Amazonie.

Sortuj wg