Ciągła żonglerka lekami

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Ciągła żonglerka lekami

przez Bianka78 10 mar 2015, 21:52
miko84 napisał(a):slow_down Tak więc, po rozczarowaniu farmakologią odstawiłem wszystko, mija 2 tygodnie a ja nie czuję się wcale źle.

O żesz, co ja paczę ? :shock: Miko84 bez leków? Żołnierz bez karabinu? :shock:
Nie no, oby okazało się to dobrym pomysłem, miko, powodzenia życzę ;)
Bianka78

Ciągła żonglerka lekami

przez miko84 11 mar 2015, 17:40
Jak na razie (ponad 2 tygodnie bez leków) to czuję się zadziwiająco dobrze. Wróciłem do słuchania muzyki, wróciło moje poczucie humoru, czasami się nawet śmieję. Szok, bo przez ostatni eseserajowy czas wszystkiego tego nie było wcale.
miko84

Ciągła żonglerka lekami

przez benzowiec84 11 mar 2015, 17:41
miko84 napisał(a):Jak na razie (ponad 2 tygodnie bez leków) to czuję się zadziwiająco dobrze. Wróciłem do słuchania muzyki, wróciło moje poczucie humoru, czasami się nawet śmieję. Szok, bo przez ostatni eseserajowy czas wszystkiego tego nie było wcale.

napawasz mnie optymizmem miko , oby u mnie było tak samo , jednak cały czas czuję zmulenie serotoninowe.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Ciągła żonglerka lekami

przez miko84 11 mar 2015, 17:44
Ja cały czas je czułem gdy brałem SSRI, jak patrzę na to z dystansu to tak się nie da żyć, to nie jest życie, SSRI wyłączają Ci część mózgu, to jak nowoczesna lobotomia. Oczywiście nie u każdego tak działają, ale u części osób tak.
miko84

Ciągła żonglerka lekami

przez benzowiec84 11 mar 2015, 17:48
miko84 napisał(a):Ja cały czas je czułem gdy brałem SSRI, jak patrzę na to z dystansu to tak się nie da żyć, to nie jest życie, SSRI wyłączają Ci część mózgu, to jak nowoczesna lobotomia. Oczywiście nie u każdego tak działają, ale u części osób tak.

ja dzis dopiero odstawiłem fluo ale to gówno siedzi w organixmie. z 5 tygodni
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

Ciągła żonglerka lekami

przez Bianka78 11 mar 2015, 21:12
miko84, pierwsze tygodnie bez eseserajów zazwyczaj są okresem rzygania tęczą i mocnej zwyżki (oczywiście jeśli skutki odstawienne nie dają popalić). Schody zaczynają się później. Więc zdawaj relację z placu boju, pewnie wielu osobom się przyda.
Bianka78

Ciągła żonglerka lekami

przez benzowiec84 11 mar 2015, 21:16
ja tam napewno nie wrócę już do tego gówna zmarnowałem lata na to i dalej jestem w tym samym miejscu co przed leczeniem z tym że z jeszcze większa depresją . nigdy niczego co działa na serotoninę!
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

Ciągła żonglerka lekami

przez Bianka78 11 mar 2015, 21:23
benzowiec84, Ty też zdawaj relację:) Bo początki są fajne, potem jest pod górkę.
Bianka78

Ciągła żonglerka lekami

przez benzowiec84 11 mar 2015, 21:25
Bianka78, dziś 1 dzien odstawiłem całkowicie fluo , ale wiesz jak jest przy fluo :D schodzi długo , zobaczymy. ok zdam.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

Ciągła żonglerka lekami

przez Bianka78 11 mar 2015, 21:31
benzowiec84, też jestem na rozdrożu. Muszę coś postanowić w kwestii dalszego leczenia. Wprawdzie na forumie można czasem zgłupieć od sprzecznych informacji, ale cóż. Chyba słuszniej opierać się na prawdziwych historiach niż suchych teoriach dilerów, no nie?
Bianka78

Ciągła żonglerka lekami

przez Lord Kapucyn 11 mar 2015, 21:33
No, wreszcie temat idzie w dobrym kierunku- bo na początku było się chwalenie swoimi zabawkami i kto ma dłuższego psychofarmakologicznego wacka, a teraz jest o wyzbywaniu się ciągot lekomańskich i powrocie do normalności.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Ciągła żonglerka lekami

przez benzowiec84 11 mar 2015, 21:36
Bianka78, Dark Passenger, dokładnie
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

Ciągła żonglerka lekami

przez Bianka78 11 mar 2015, 21:50
Dark Passenger, ale ciągoty lekomańsko-żonglerskie wynikają z nikłej skuteczności leków albo problemów z ich doborem a nie z zamiłowania do poszukiwania przygód (chyba :P ) Także tego, kierunek tematu może i dobry, ale zwrot to już nie wiem :P Chyba slown_down niezupełnie o to chodziło.
Bianka78

Ciągła żonglerka lekami

przez slow_down 11 mar 2015, 22:24
Mniejsza o to, o co mi chodziło. Temat założyłem w przypływie skrajnych emocji. I miło mi czytać, że coraz więcej osób dobrze się czuje bez leków. Mam nadzieję, że obejdzie się u Was bez powrotu do leków.
Ja schodzę z serotoninowców, biorę obecnie 75mg wenli na objawy nerwicowe. Do tego 500mg litu. Działa genialnie przeciwdepresyjnie i nie zaburza emocji! Emocje do mnie wracają, po 2 latach przerwy. Trochę to dla mnie szokujące doświadczenie, ale powoli się z tym oswajam. Cieszę się, że momentami muzyka smakuje jak dawniej.
slow_down

Sortuj wg