Elektrowstrząsy

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Elektrowstrząsy

przez coccinella 25 lut 2015, 12:54
Czy jest tu ktoś, kto był poddany elektrowstrząsom? Chodzi mi o osobę, która rzeczywiście to przeszła, a nie słyszała, że coś tam :)
Nie chce mi się.

Elektrowstrząsy

przez malgos33 25 lut 2015, 18:21
Chyba tylko mega ciężkie przypadki leczy sie elektrowstrząsami

Elektrowstrząsy

przez barbieturan 25 lut 2015, 19:00
mój pseudo znajomy ze szpitala chory na schizofrenie miał serwowane elektro kilka razy. lekarze mówili, ze to go ustabilizowało w jakiś sposob. on sam nie mówi na ten temat nic.
Jestem pod nieustannym gradem niepokojów. Czego chcę teraz, tego już nie chcę za chwilę. Gdy wszedłem już po schodach na górę, nie wiem jeszcze, w jakim będę nastroju, gdy wejdę do mieszkania. Muszę nagromadzić w sobie niepewności, zanim staną się one jakąś małą pewnością.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Elektrowstrząsy

przez Arasha 25 lut 2015, 19:04
coccinella, cieszę się, że założyłaś ten wątek, bo mnie od jakiegoś czasu ten temat interesuje, a nie chcę sama ciągle zakładać nowych :P Z tego, co kojarzę, ktoś już o tym chyba miesiąc temu pisał, a raczej pytał, ale było tylko kilka odp. Też liczyłam na większy odzew :bezradny:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Elektrowstrząsy

przez barbieturan 25 lut 2015, 19:31
Swoja droga to bardzo sie zdziwiłam gdy moj psychiatra powiedział ze przeprowadzał kilkadziesiąt zabiegów elektrowstrząsów. Byłam pewna ze tego sie juz nie stosuje
Jestem pod nieustannym gradem niepokojów. Czego chcę teraz, tego już nie chcę za chwilę. Gdy wszedłem już po schodach na górę, nie wiem jeszcze, w jakim będę nastroju, gdy wejdę do mieszkania. Muszę nagromadzić w sobie niepewności, zanim staną się one jakąś małą pewnością.

Elektrowstrząsy

przez coccinella 25 lut 2015, 20:04
no właśnie się stosuje i to ponoć z całkiem niezłym skutkiem. Tak mi powiedziała psychiatra. W necie można poczytać o tym co nieco, ale nie udało mi się znaleźć nikogo, kto się temu zabiegowi poddał.
Nie chce mi się.

Elektrowstrząsy

przez elo 25 lut 2015, 20:24
u mnie je stosuja dopiero od 5 lat ale juz sie staly popularne bardzo {tyz sie dziwilam wpierw} i coraz wiecej znajomych typow na nie jest kierowanych... sama sie zastanawialam czy sie im nie poddac bo kolege z identyczna przypadloscia jak moja zdeka naprawily : D
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Elektrowstrząsy

przez brum 25 lut 2015, 20:33
Niedawno na wykopie było o elektrowstrząsach. Też myślałam, że już się tego nie stosuje, a tu się okazuje, że ze względu na skuteczność jednak się stosuje, ale w niektórych krajach rzadko (np. w Polsce).
Tutaj jest link do artykułu na neuroskoki.pl http://neuroskoki.pl/elektrowstrzasy-w- ... -depresji/

Sortuj wg