jaki lek? proszę o poradę (doświadczenia, itp)

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez anethka 02 lut 2015, 22:44
Witam,
Pół roku temu zdiagnozowano u mnie stany nerwicowe. Objawy: zawroty głowy, duszności, uczucie omdlenia...
W tamtym czasie miałam sporo zawirowań na tle zawodowo - prywatnym i być może "coś we mnie pękło".
Pani neurolog, która to ustaliła przepisała mi Xanax celem zażywania przez okres 1 miesiąca. Ja jednak nie zażywałam leku, gdyż te "stany" mi przeszły, a jestem daleka od brania medykamentów.
W międzyczasie trafiłam do innej neurolożki na konsultacje. Opowiedziałam jej wszystko jeszcze raz, włącznie z faktem, że raz na jakiś czas mam publiczne wystąpienia, w trakcie których stres zjada mnie całkowicie. Ręce się trzęsą, głos zanika, mam wrażenie, że serce wali mi w głowie, i nic przy tym nie pamiętam...
Neurolożka nr 2 przepisała mi na to Cloranxen instruując, że mam zażyć wieczór przed takim wystąpieniem.

W poniedziałek czeka mnie właśnie taka "przyjemność". Kiedy zażyć lek? I który?
Jakie macie doświadczenia ze skutecznością obu?

Ewentualnie jakieś porady dodatkowe?

Dziękuję z góry!

przez D@ri@nk@ 03 lut 2015, 08:10
anethka, przede wszystkim słuchać lekarzy. Takich leków nie przepisuje się bez powodu. Nerwica ma to do siebie że czasem daje objawy a czasem się ukrywa. Weź lek wg instrukcji jaką dostałaś. Xanax bierze się zwykle przez miesiąc. Więc jak chcesz jednorazowo to weź drugi lek
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

"Bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć bez znieczulenia"

Mam jeszcze tyle pięknych planów do spieprzenia...

przez novymivo 03 lut 2015, 18:17
anethka, Hej, wez na godzine przed wystapieniem lyknij xanax 1mg i napewno ataku nerwicy miec nie bedziesz, co wiecej wogole sie nie bedziesz przejmowac jak nie wystapisz, ot co taka tabletka cud co wlacza "mam wszystko gdzies i jestem happy". A tak na powaznie, nie lepiej wypic lampke wina przed wystapieniem ?
Te leki to jakis konowal ci przypisal a nie lekarz, uzaleznisz sie dziewczyno i Twoj chlopak bedzie mial narkomanke w domu ;). Jak masz sie uzaleznic to lepiej od wina jak od tego syfu, leki na odczepne Tobie przypisali.
pzdr
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg