Wieloletnie leczenie antydepresantami

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez benzowiec84 27 sty 2015, 23:42
lunatic, wiem o czym mówisz , ja nawet jak siedze to się męcze , jestem zmęczony jak leze. wiem bardzo dobrze o czym mówisz. Wstaje rano i jestem zmęczony po nocy.

Postanowiłem się nie poddawać , jutro idę i jak mi nieprzepisze to czego chcę to stamtad nie wyjdę i wezmę ją na zakładnika , dajta mi wellbutrin bo skręce jej kark :)
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez asl 27 sty 2015, 23:44
Kosmaty napisał(a):Ja bez leków... tylko troche jest cieżko

a ja bez leków już półtora roku :bezradny: i jest bardzo ciulowo ale zaczęłam terapie
asl

przez lunatic 27 sty 2015, 23:49
benzowiec84,
na zmeczenie jest dobry Edronax, jak dla mnie lepszy od Wellbutrinu, kiedyś mnie wystrzelił z łóżka jak z procy, ale tez nie nadaje sie do brania bez ssri

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez benzowiec84 27 sty 2015, 23:54
lunatic napisał(a):benzowiec84,
na zmeczenie jest dobry Edronax, jak dla mnie lepszy od Wellbutrinu, kiedyś mnie wystrzelił z łóżka jak z procy, ale tez nie nadaje sie do brania bez ssri

no właśnie zastanawiałem się nad tymi dwoma Endorax i Wellbutrin , ale miko84 mówi że lepszy wellbutrin , zaproponuje jej te 2 zobaczymy co powie. no chcę dodać do SSRI FLUO
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez lunatic 27 sty 2015, 23:57
ja brałem pojedynczo jeden i drugi i działanie pobudzające i niwelujące zmęczenie było zdecydowanie lepsze po Edronaxie, tylko ze ja brałem wtedy mega wysoką dawke która psychicznie z czasem doprowadzała mnie do szału ze musiałem sie ratować alkoholem zeby sie uspokoić

-- 27 sty 2015, 22:58 --

ale w tym okresie łóżko było moim wrogiem

przez benzowiec84 27 sty 2015, 23:58
Jutro się okażę co będę łykał - zaproponuje te 2 :) ok 3maj się bo spadam oglądać film . Pzdro
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez lunatic 28 sty 2015, 00:00
ok, narazie, tylko sie nie zdziw jak nie bedzie wiedział co to jest Edronax, juz miałem takie 2 przypadki ze psychiatrzy nie znali tego leku

przez benzowiec84 28 sty 2015, 01:15
Lunatic wiem o tym , psychiatrzy się nie znają na leczeniu i na lekach :DD Pytanie mam , czy ktoś wie czy reboksetyna wpływa też na dopaminę , bo chyba nie da się zrobić leku noradrenalinowego bez wpływu na DA. Na wiki piszę "W niewielkim, lecz klinicznie istotnym stopniu wpływa na zwrotny wychwyt serotoniny i dopaminy" ale wolę się tu upewnić.

-- 28 sty 2015, 00:20 --

Obrazek

znalazłem coś ciekawego a ja czasami łykam kodeinę , nie wiedziałem że ma to wpływ na hamowanie DA
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez lunatic 29 sty 2015, 20:19
benzowiec84,
co dostałes od lekarza?

przez Jarcys1 29 sty 2015, 20:52
Witam.
Od ponad 10 lat połykam efectin er75 ,buły upadki i wzloty ale w tamtym roku odpusciłem na 3 m-ce i było lato do du...Czułem się jakby ktoś wyłączył prąd ,i zero ochoty na wszystko myślałem że to skutki uboczne bo były prądy w głowie,zawroty itd.ale to minęło a prądu nie było dalej więc wrócilem do efectinu i jest jak było wczesniej.I tu pytanie czy problem w tym że organizm oczekuje na zwiększenie dawki(biorę 1x0,75)choc bylem też na 37.5)czy zmniejszeniu a objawy które mnie denerwują to,mrowienie rąk i nóg,tiki nerwowe( powieka lub jakiś mięsień )zwiekszenie napięcia mięsniowego, głowy też tak jakbym miał ciasną czapkę,pogorszenie widzenia chociaż to też zależy od dnia, wszystko to tak czy siak wkurza mnie....
To wszystko objawy fizyczne,bo psychiczne nie jest źle ...
Jakby ktoś coś przechodził podobnego lub rozumiał mnie proszę o jakieś porady
Dzięki
P>S> jem chelamag b6 1 lub 2 na dzień,być może to słabe dawki a może są lepsze,a może to nie działa tu też jakieś sugestie...

-- 29 sty 2015, 21:22 --

Jarcys1 napisał(a):Witam.
Od ponad 10 lat połykam efectin er75 ,buły upadki i wzloty ale w tamtym roku odpusciłem na 3 m-ce i było lato do du...Czułem się jakby ktoś wyłączył prąd ,i zero ochoty na wszystko myślałem że to skutki uboczne bo były prądy w głowie,zawroty itd.ale to minęło a prądu nie było dalej więc wrócilem do efectinu i jest jak było wczesniej.I tu pytanie czy problem w tym że organizm oczekuje na zwiększenie dawki(biorę 1x0,75)choc bylem też na 37.5)czy zmniejszeniu a objawy które mnie denerwują to,mrowienie rąk i nóg,tiki nerwowe( powieka lub jakiś mięsień )zwiekszenie napięcia mięsniowego, głowy też tak jakbym miał ciasną czapkę,pogorszenie widzenia chociaż to też zależy od dnia, wszystko to tak czy siak wkurza mnie....
To wszystko objawy fizyczne,bo psychiczne nie jest źle ...
Jakby ktoś coś przechodził podobnego lub rozumiał mnie proszę o jakieś porady
Dzięki
P>S> jem chelamag b6 1 lub 2 na dzień,być może to słabe dawki a może są lepsze,a może to nie działa tu też jakieś sugestie...

Sortuj wg