Psychotropy a tabletki na gardło

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez bitemogle12 22 sty 2015, 19:44
Witam, biorę Sertrailinę, i nie wiem czy mogę brać tantum verde, same siebie te leki w ulotkach nie wykluczają się, tylko się boje się brać z powodu że substancja czynna tabletek tantum verde uwalnia większe ilości dopaminy (działa psychoaktywnie) a sertralina też w jakiś sposób kontroluje wytwarzanie dopaminy.

I mam pytanie, jak sprawa wygląda według was ? Bo bardzo bym nie chciał dostać zespołu seratyninowego

przez D@ri@nk@ 22 sty 2015, 21:08
bitemogle12, ja miałam obawy przed łączeniem psychotropów z jakimikolwiek lekami bo w zasadzie w ulotce wymienione mam prawie wszystkie, ale rozmawiałam z rodzinnym i psychiatrą i obie uspokoiły mnie że jak musze to mam wziąć. Nie można przesadzać, ale jak ktoś jest chory to czymś się leczyć musi. Generalnie chodzi o to by nie łączyć leków na stałe, ale coś na gardło czy przeciwbólowego spokojnie można brać
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

"Bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć bez znieczulenia"

Mam jeszcze tyle pięknych planów do spieprzenia...

Sortuj wg