Lek wywołujący agresję

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Lek wywołujący agresję

przez Andrzej78 21 sty 2015, 19:15
Witam!

Po kilku latach zażywania różnego rodzaju leków psychotropowych, przeciwpsychotycznych, nootropowych... Doszedłem do jednego wniosku. Agresja powoduje wzrost motywacji do działania. Wiem, że mnóstwo osób o tym wiedziało już wcześniej. Szukam pewnego specyfiku, który wywołuje agresję przez co przynajmniej u mnie powoduje to wzrost motywacji. U innych osób może być inaczej, jednakże skupmy się na w/w substancji. Jak do tego doszedłem? Piracetam wywołuje u mnie zachowania i myślenie agresywne przez co skutkuje to motywacją do konkretnego działania. Proszę o wypowiedzi osób doświadczonych, które brały podobne leki i wiedzą, jaki lek wywołuje agresję.

Lek wywołujący agresję

przez INTEL 1 21 sty 2015, 19:20
Andrzej78 napisał(a):Szukam pewnego specyfiku, który wywołuje agresję przez co przynajmniej u mnie powoduje to wzrost motywacji.

Andrzej78 napisał(a):Piracetam wywołuje u mnie zachowania i myślenie agresywne przez co skutkuje to motywacją do konkretnego działania.

...to jak - szukasz czy nie szukasz? :D

A tak na poważnie to w moim przypadku
- clonazepam + "ćwiartka" wódki
- Moclobemid ( ale tylko przez kilka dni)
- Metanabol ( po tym można naprawdę dostać pierdolaca)
- Testosteron Prolongatum
- reklamy w TV
...nie mam podpisu...

Lek wywołujący agresję

przez miko84 22 sty 2015, 10:30
Polecam reklamy w TV. Szczególnie kolejne specyfiki z apteki (to chyba 80% wyświetlanych reklam), teraz nawet reklamują syropek na spanie dla dzieci. Paranoja. Albo ta babka co reklamuje ubezpieczenia w przypadku śmierci, nic tylko palnąć taką w łeb (o, już działa, nawet nie muszę oglądać).

A medycznie to leki które zwiększają dopaminę i noradrenalinę oraz testosteron często wywołują zachowania agresywne.
miko84

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg