Czechy - co bez recepty prócz piracetamu?

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez slow_down 21 sty 2015, 16:18
Witajcie.
Jutro wybieram się do apteki do naszych sąsiadów (mam godzinę drogi). Jadę głównie po piracetam, za 100 tabletek 1200mg około 40zł, więc cena niezła, poza tym nasi lekarze są zacofani - mój np. chciał mi dać 800mg dziennie, więc nie wykupiłem tego w ogóle.
Czy u nich coś prócz piracetamu można kupić bez recepty? Coś co u nas jest na receptę?
slow_down

przez Andrzej78 21 sty 2015, 19:05
Możesz postarać się o rewolucyjny rosyjski suplement - lek nootropowy - Noopept. Można go bez problemu zamówić przez internet w proszku lub tabletkach. Cena nie jest wysoka. Nie potrzebna jest recepta i jest on legalny. Sprawdź dostawcę Phoenix Nutrition. Ja testowałem jakiś czas ale stwierdzam, że tego typu substancje działają tylko na ludzi z ciężkimi problemami. U zdrowych osób efekt może być niezauważalny.

przez INTEL 1 21 sty 2015, 19:26
- marihuana
- broń gazowa ( jedynym potrzebnym dokumentem do zakupu są złotówki lub Korony)

Co do Noopeptu. To taki ponoć w cgholerę mocniejszy piracetam.
Z tym , że Piracetam w aptece to.... Piracetam, natomiast Noopept kupowany przez neta to może być absolutnie wszystko. Jedyny wymóg jaki sprzedawcy czy producenci sobie stawiają to wymóg nietoksyczności.
...nie mam podpisu...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez slow_down 21 sty 2015, 23:26
Marysia tylko na receptę.
Noopept bez problemu dostane u nas.
Jaka broń dokładnie?
Znalazłem jeszcze jeden lek, napisałem o nim w temacie Indeks leków.
slow_down

przez Kosmaty 21 sty 2015, 23:32
od 2 lutego na 5 dni jestem w czechach

Jak ktoś coś potrzebuje wbijać zamawiać

przez slow_down 21 sty 2015, 23:56
Jedyne co można to ten piracetam. Tez będę regularnie jeździć, dla mnie to niecala godzina drogi.
slow_down

przez INTEL 1 22 sty 2015, 00:04
slow_down napisał(a):Jaka broń dokładnie?

Sklep w cieszynie czeskim

Adres sklepu:
WOJOCZEK, s.r.o.
Nám. ČSA 10
737 01 Český Těšín - Czechy
Tel.: +420 558 731 803

A tu oferta z gazówkami 9 mm

http://www.komandos24.pl/bron/bron-gazowa/9-mm

O ile za pośrednictwem polskiego portalu komandos24 zakup gazówek sankcjonowany jest pozwoleniem, o tyle osobiście w Czechach, zgodnie z ich prawem kupujesz bez zbędnych papierkow...( poza forsą oczywiście)

Po prostu Czechy to normalny kraj....
...nie mam podpisu...

przez slow_down 22 sty 2015, 11:46
O w pytę, kupię. Dzisiaj tam byłem po piracetam, taniocha a i przejazd w obie strony ogółem kosztował mnie 7-8zl.
slow_down

przez hashim 15 lut 2015, 18:36
jak będziesz w Czechach to mają tam bardzo ciekawy lek tofisopam (grandaxin). W Polsce niedostępny

przez Ewgf 03 kwi 2015, 15:49
hashim, ale bez recepty?
Bo i tak wszyscy umrzecie, toteż czym się przejmujecie?
Turbolaxa 600mg
Owyksztyrytymytyrinanol 5mg
Hipermegazajebiścina 100mg

przez xanonymous 20 lis 2016, 02:45
elo elo siemanelo :D
W polskich aptekach można dostać CDP-choline http://www.i-apteka.pl/product-pol-4508 ... sulek.html i wychodzi nawet taniej niż w tych internetowych sklepikach z suplementami dla mózgu sprzedawanych w proszku jako odczynniki chemiczne... jak np. sklep http://pl.swissherbal.eu/sklep/cdp-cholina/

CDP-cholina to taka ponoć "cholina na sterydach". Samą choline brałem kiedyś jak mi nic nie dolegało i czułem taką delikatną, jakby na granicy placebo stymulację myślenia, rozjasniała myślenie (tzn. brałem lecytyne sojową a w lecytynie jest cholina własnie...hmmm) Planuje zakupić citotrop i zobaczyć jak działa...

Ja to mam pecha... kiedyśdostałem migotania przedsionków po lekach od psychiatry bo raz brałem a raz nie... a tego rocznego lata udało mi sie odkupic Medikinet 5mg CR, brałem przez 3 dni po 1 tabletce, nasiliło mi lęki i takie rozdygotanie nerwowe a 3 dnia w nocy jak ziolem sie za sprzatanie pokoju i nieco wysilełem to dostałem migotania przedsionków serca:/ wiecej medikinetu nie wezme bo się boje a mam 2 opakoania tego jeszcze... 4mg i 10mg........ Medikinet fajnie mi poprawił myślenie, dorzucilem do niego citalopram... chcialem brac citalopram a ze antydepresanty od pewnego czasu upośledzają mi pamięć i kontcentrację to pomyślałem ze wspomoge sie medikinetem. I wszystko by było OK gdyby nie to ze dostalem potwornie silnego migotania przedsionków serca (drugi raz w zyciu i tez po psychotropach) przez 20 minut musialem lezec bo tak mi serce wariowalo ze jak próbowałem staćz łóżka to prawie traciłem przytomność bo serce nie było w stanie pompowaćkrwi do mózgu.... potem zadwonilem na pogotowie i dali mi leki od arytmi i po 24 godzinach mi przezło. Ale przez tydzien od przygody z metylofenidatem tak mi sie super myślało i kojarzyło fakty w głowie. miałem takie fajne ogarnięcie i zadnego zjazdu, zadnej deprechy.... nie spalem przez te dwa dni w ogóle w dzien (a śpie ze zmecznia codziennie w dzien) i w nocy zero problemow ze spaniem. Fajny ten Medikinet ale niestety nie dla mnie:/ czytalem ze ktos 2 rzy po Bupropionie (wellbutrin) tez miał migotanie a te leki są do siebie podobne i wywodzą się od wspolnego prekursora chyba ... i w ogole w angielskiej rozszeżonej nazwie nazwie bupropionu występuje słowo amphetamine czyli bupropion chyba tez jest pochodną amfetaminy na to wychodzi.... a mimo to jest na zwykłą recepte.....

Sortuj wg