Czy można żyć bez leków?

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Czy można żyć bez leków?

przez Lusesita Dolores 17 sty 2015, 17:09
Arasha, leki które biore są na nerwice
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Czy można żyć bez leków?

przez Kosmaty 19 sty 2015, 16:46
Na mnie leki nie działają nie potrafili dobrać lekarze, testowali tyle tego ustrojstwa

Czy można żyć bez leków?

przez ekspert_abcZdrowie 19 sty 2015, 17:09
Ahma, leki, które zażywasz, nie są tylko na nerwicę. Np. taki Clopixol to lek przeciwpsychotyczny, pochodna tioksantenu, stosowany w leczeniu m.in. schizofrenii.

Czy da się żyć bez leków? Owszem, ale zależy to od charakteru zaburzeń, jego głębokości, przebiegu leczenia, subiektywnego samopoczucia pacjenta itd.

Pozdrawiam!
Psycholog

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Czy można żyć bez leków?

przez lunatic 19 sty 2015, 17:17
biorę leki przeciwdepresyjne od 10 lat z niewielkimi przerwami, każdy z czasem zaczynał źle działać, ostatnio próbowałem wszystko odstawić, ale czuję się wtedy całkowicie wyczerpany, wyssany z energii, jest też dużo stanów lękowych, przy próbie wprowadzenia po raz kolejny SSRI następuje ich gwałtowne nasilenie, nawet po słabej tianeptynie dostałem silnej tachykardii połączonej z drżeniem ciała, nie wiem co mam już robić, wytworzył się u mnie też lęk przed braniem leków, boje się ze będę miał przez nie jakieś problemy z sercem i ogólnie boje się ze tak długo je biorę, czy mógłby mi ktoś coś doradzić co mam z tym zrobić

Sortuj wg