antagonista nmda

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

antagonista nmda

przez sqnik8 07 gru 2014, 19:36

antagonista nmda

przez miko84 08 gru 2014, 09:10
Wg. mnie może być skuteczny, testy są obiecujące, sponsorzy sypią kasą, więc może być przełom. Wchodzi w III fazę testów, więc tuż tuż. Szkoda, że jako dodatek do leków przeciwdepresyjnych a nie samoistny lek.
miko84

antagonista nmda

przez Kalebx3 08 gru 2014, 12:04
W początkowej fazie 2 badania, jednorazowe podanie dożylne GLYX-13 produkowany znaczne zmniejszenie punktacji depresji u pacjentów z depresją po niepowodzeniu leczenia jednego lub więcej leków przeciwdepresyjnych. Wpływ na objawy depresji obserwuje się w ciągu kilku godzin i utrzymywała się przez kilka dni w niektórych osobników doświadczających ulgę, że trwającą kilka tygodni. Wielkość przeciwdepresyjnego obserwowane już po jednorazowym podaniu GLYX-13 była prawie dwukrotnie większa niż zwykle obserwuje się w przypadku większości istniejących leków przeciwdepresyjnych tygodni po wielokrotnym podaniu.

W kolejnym badaniu fazy 2 u osób z trudną do leczenia depresji, powtarzać dozowanie GLYX-13 spowodowało utrzymanie oznakowanymi i istotnych klinicznie efektów przeciwdepresyjnych.

Tak z opisu bardzo przypomina mi w działaniu MXE ( ta czysta , którą swego czasu raz tylko trafiłem ) .
W każdym bądż razie z depresją czy bez lek będzie przez mnie przetestowany . Oby tylko nie był na tyle "dobry" ,że będzie uzależniał . Bo skoro działa po kilku godzinach ,,, wiecie ( narkotyki i wóda podobnie działają , nie trza czekać ). ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg