Skocz do zawartości
Nerwica.com

jakie leki.


Fizli

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem osoba, ktora jest pozbawiona wszelakich uczuc i emocji, brak mi empatii czy sumienia[od 4 lat] i stanowczo nie polecam Ci tego.

Pamietaj, ze oprocz negatywnych emocji, zabierze Ci rowniez pozytywne emocje, o ile nie tylko te. Jedyne, z czym borykac sie bedziesz, to wieczna nuda i brak zainteresowania czymkolwiek. I wieczne, nieudane proby poczucia czegokolwiek.

 

No i nie ma lekow, ktore calkowicie zobojetniaja. Za emocje odpowiada zbyt wiele rzeczy, mozesz je co najwyzej przytlumic, co pewnie i tak nie da oczekiwanego efektu. Lepiej zmierz sie ze swoimi problemami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, cierpiace ciele ze mnie tam miało być. alles kurwa alles

 

-- 03 gru 2014, 01:16 --

 

urwa mać na tym forum są ludzie którzy przewyższają liczbą złykanych duprów ilość kurewskiego piasku na jebanej pustyni Gobi i dziwnym trafem nikt nie może polecić jakiegoś chujstwa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin mozesz sprobowac normotymikow albo ewentualnie jakiegos neurolepa w wiekszych dawkach dzialaja bardzo dobrze i zobojetniaja troche... ale nie ma lekow ktore calkowicie cie zobojetnia.

 

Jedyna metoda na calkowite pozbycie sie uczuc i emocji to chyba lobotomia :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam lekow ktore pozwola pozbyc sie jakichkolwiek uczuc, pozostawia sama skorupe ludzka bez zadnej empatii oraz jakichkolwiek bodzcow spolecznych, innymi slowy pozostawia mnie w stanie wyjebanizmu spolecznego kulturowego etc etc

 

Nie moja sprawa, ale w takim stanie stałbyś się zagrożeniem dla siebie, otoczenia...generalnie stałbyś się psychopatą.

 

Myślę że zamiast w te stronę kombinować...powinieneś pomyśleć o dobrej terapii grupowej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×