Wymioty przy wysiłku po lekach.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Wymioty przy wysiłku po lekach.

Avatar użytkownika
przez Silny94 07 lis 2014, 08:55
Od czego to zależy i dlaczego jest to tylko po nie których lekach i jak temu zaradzić? Robiąc aeroby tj. bieganie lub rower.Biorąc stabulizatory nastroju jak lamotrygina lub kwas walproinowy lub jedno z drugim.Po wysiłku zaraz bierze na nudności i każde kontynuowanie aderobów kończy się bełtem i osłabieniem.Dodam że odstawiając te leki zupełnie już tego nie ma nawet żadnych symptomów wtedy normalnie jak zdrowy do tego lepsza kondycja,większa wytrzymałość zero jakiegokolwiek rzygania i mdłości.Dodam że na SSRI nigdy tego nie było nie osłabiały i żadnych atrackcji z wymiotami przy aerobach nie było.Wcale się nie zajeżdzam po prostu po jakimś czasie po tych lekach nadchodzą mdłości i kończy się wymiotami z osłabieniem.A bez leków nic takiego nie ma miejsca.Ćwicząc nawet dwa razy dłużej i ciężej.Faken szit i co z tym zrobić? Kiedy muszę je brać.
F31.6 Zaburzenie afektywne dwubiegunowe, obecnie – epizod mieszany
Avatar użytkownika
Offline
Posty
91
Dołączył(a)
03 lis 2014, 01:13

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Przeskocz do