psychiatryczne antybiotyki

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez małpka bubu 04 lis 2014, 11:21
czy istnieje taki lek, który mnie znieczuli, zablokuje uczucia? psychiatryczny antybiotyk? ból psychiczny który mnie rozsadza od środka jest ogromny i nie radzę sobie z nim... ból, który powoduje że czasami rozsądek idzie na spacer... zadzwonię do lekarza jeszcze dziś i poproszę, jeśli jest coś takiego o receptę, potrzebuję tego na już, nawet podjadę do poradni po receptę... hydroksyzyna nie przynosi oczekiwanego efektu, jest zbyt słaba by ukoić ból i rozpacz... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

tritace 5 mg 1-0-0, hydrochlorothiazidum Polpharma 12,5mg 1-0-0 (na nadciśnienie)
antykoncepcyjna evra
setaloft 50mg - 1-0-0
lamitrin 100 mg 1-0-1
doraźnie hydroksyzynka

przez miko84 04 lis 2014, 11:42
Wyższa dawka silnie serotoninowego leku - np. paro lub klomi.
miko84

przez JERZY62 04 lis 2014, 11:58
miko84, co to jest klomi?
♪♪♪

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez miko84 04 lis 2014, 12:14
Klomipramina.
miko84

przez Arasha 04 lis 2014, 17:24
małpka bubu Nie chcę się wymądrzać ... ale czy Twój obecny stan nie jest spowodowany nagłym odstawieniem leków, o którym niedawno wspominałaś ??? A psychiatryczny antybiotyk ... chyba nie istnieje :bezradny: No chyba, że masz na myśli mocno uzależniające benzo ... to jak najbardziej, ale nie polecam 8) Nie no, źle się wyraziłam ... polecam, ale do krótkotrwałego brania, nie do wielomiesięcznej fascynacji, która siłą rzeczy prędzej czy później się pojawia :pirate: Co z wizytą u zielarza ? Pozdrawiam
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Sortuj wg