Kawa i fajki a lekarstwa

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Kawa i fajki a lekarstwa

przez lonsdale 26 lip 2014, 12:57
Siemano. Ostatnio bardzo dużo palę - 2 paczki dziennie i piję dziennie dwie duże kawy (z 3 łyżeczek kopiastych, bo chodzę bardzo ospały). Jak bardzo to obniża działanie leków ? Jak sie to ma do mojej nerwicy natręctw (głównie natrętne myśli)

PS>>Biorę magnez z wit.B6

Pozdro
zespół natręctw; paroksetyna 60 mg, doraźnie diazepam 5 mg, fajki i kawa ogromne ilości

ściany mają uszy, ludzie to pluskwy, wiem to, część z nich jest jak szczury, co robią szczury - węszą, szklanka przy uchu życie na podsłuchu, i nawet nie wiesz kiedy już ziomek leżysz

Kawa i fajki a lekarstwa

przez Popiół 26 lip 2014, 15:57
Nie ma to jak kiep i paroksetyna na pusty żołądek :pirate:

Ja też więcej kopce na paroksetynie, tylko że ja próbuję się zmieścić w 10 fajkach dziennie, po dwóch pakach to bym zdechł. Ogólnie dobija mnie to palenie, jak pomyślę o zdrowiu, smole na płucach i zmarnowanym hajsie.

Ogólnie to kawa w rozsądnych ilościach nie jest zła, mam 70 letnią sąsiadkę, która pije dwie kawy dziennie od wielu lat i cyka sobie jak zegarek, umysł sprawny i ogólna kondycja.

U nerwicowca kawa może podbijać lęk, potliwość i ogólną nerwowość, ale mi np. poprawia trochę koncentracje i sprawność myślenia.
Popiół

Kawa i fajki a lekarstwa

przez lonsdale 26 lip 2014, 16:07
ja już nie biorę leków na pusy żołądek bo się tak wrzodów nabawiłem serio, ale dzień zawsze zaczynam od szluga 8)

też bym chciał ograniczyć, bo pewnie nie rzuce, tylko że nie wiem jak :-| i fakt kawa mi pomaga na myślenie ale też bym wolal pic mniej kawy -> no ale wtedy będe ospały...
zespół natręctw; paroksetyna 60 mg, doraźnie diazepam 5 mg, fajki i kawa ogromne ilości

ściany mają uszy, ludzie to pluskwy, wiem to, część z nich jest jak szczury, co robią szczury - węszą, szklanka przy uchu życie na podsłuchu, i nawet nie wiesz kiedy już ziomek leżysz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg