prosze o opinie

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

prosze o opinie

przez Linkaaa 22 lip 2014, 23:00
sluchajcie dostalam moja pierwsza recepte. od roku zapieralam sie nogami i rekami ze brac nie bede, ale jestem tak somatyczna ze nie pozwala mi to na inne naturalne metody- np sport, wiec potrzebuje tylko zeby mnie troszke puscilo zebym mogla ruszyc z miejsca.
recepte dostalam od neurologa- nie mieszkam w pl ani tez w anglojezycznym kraju. lekarz srednio mowil po angielsku wiec wole sie upewnic zanim zaczne brac .
dostalam neurol 0,25 i elenium . mam brac jedna tabletke przed snem. mam brac 10 dni jedno, a potem 10 dni drugie.
z tego co widze dawki sie normalnie bierze o wiele wieksze- i ok, dla mnie kluczowa jest terapia, wiec lekami sie nie chce leczyc a ile troszke uspokoic zeby moc nad soba pracowac
ktos slyszal o takim dawkowaniu? bo mi sie wydje dziwne... nie wiem czy neurola wogle ne olac - opis brzmi groznie

prosze o opinie

przez Lord Kapucyn 22 lip 2014, 23:04
Neurol jako substancję czynną zawiera alprazolam- to lek z grupy benzodiazepin. Wykazuje działanie przeciwlękowe, uspokajające, przeciwdragwkowe, rozluźniające mięśnie szkieletowe itp. 0,25mg to mała dawka, ale takie też się stosuje. Elenium zawiera chlordiazepoksyd- lek z tej samej grupy. Te leki nadają się do krótkotrwałego leczenia stanów lękowych różnego pochodzenia, łagodzenia dolegliwości psychosomatycznych itp. Bierze się je możliwie krótko i możliwie w najniższych dawkach ze względu na ryzyko uzależnienia przy dłuższym stosowaniu (np. codziennie powyżej 4 tygodni).
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

prosze o opinie

przez Linkaaa 22 lip 2014, 23:12
dzieki dark passenger
dostalam na ok 70 dni wiec na krotko. ale nie planuje dlugoterminowego brania lekow
mnie zdziwiolo to mieszanie. ale skoro to ta sama grupa lekow to moze i jest to logiczne - trudniej sie uzaleznic....
o to sie martwie bo mam slabosc do " oddmienych stanow "...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg