Czy neuroleptyki niszczą człowieka ?

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez czarnobiała mery 15 cze 2014, 08:35
Petek, tak, zipragen to neuroleptyk nowej generacji.

przez Imipramina 15 cze 2014, 09:39
Petek napisał(a):Ja próbuje po mału odstawić chloroprotrixen od 3 tygodni biore dawke 75mg a tak brałem 100 mg ciekaw czy mi się uda odstawić ale po 8 latach to nie wiem.

Czarnobiała mery dużo przytyłaś po braniu neuroleptyków bo ja prawie 35 kg masakra jakas ? A wogóle neuroleptyki brane na noc działają na metabolizm tzn zwalniają go? Dzisiaj zapisałem się na siłownie i tam i się ważyłem i waga pokazuje np. tkanke tłuszczoa ,miesniowa,kostna itp. i pokazuje jaki ma się meatobolizm i wyszło, że mam metabolizm jak 40 latek masakra a mam 25 lata :(

te nowe głównie powodują tycie (nie wszystkie np ten co bierze koleżanka ma mały wpływ na metabolizm)
te starszej generacji mają działanie depresjogenne
ja właśnie też biorę neuroleptyk żeby spać, ale chudne

-- 15 cze 2014, 09:42 --

Petek napisał(a):Neroleptyki biore na spanie i nerwice lękowo -depresyjną i mam wrażenie ,że się od nich uzależniłem tzn od chloroprotrixenu, teraz tak sobie mysle ,że to niepotrzebne było może bez tych neuroleptyków dałbym rade sam .

co bierzesz na depresję?

przez Petek 19 cze 2014, 23:38
Imipramina - Nic nie biore na depresje a powinienem . Na początku leczenie pare lat temu zaczełem brać seronil , jakies 2 lata temu brałem setaloft pobrałem pare miesięcy i przestałem.

-- 27 cze 2014, 01:04 --

Czy po neuroleptykach mogły się pojawić zmarszczki pod oczami? Bo jak oglądam zdjęcia to już zmarszczki miałem pod oczami w 2007 r miajac 18 lat a rok przed zaczolem brac perazyne .
Pusta przestrzeń przypomni ci o błedach
Chciałeś ognia to z piekła ogień cie dosiega

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez SongoSSJ 14 lip 2014, 05:07
Co do tematu dyskusji polecam zapoznać się z tym linkiem;

http://nowadebata.pl/2011/12/14/o-lekac ... d-choroby/

Przeprowadzone śledztwo przez kanadyjskich badaczy ujawniło (wbrew tego co większość uważa) do czego prowadzi leczenie antypsychotykami

Sortuj wg