Leki które rzeczywiście leczą!

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Leki które rzeczywiście leczą!

przez psychidae 26 maja 2014, 10:50
Marian_Paździoch napisał(a):Na NFZ to dadzą Ci max. jeden lek. I to jeszcze do połowy maksymalnej dawki, żeby Ci nie było zbyt dobrze. Nasłuchałem się niezłych historii w poczekalni. Babka przy schizofrenii dostała tonę zamulaczy (najstarsze leki z największymi skutkami ubocznymi) i tylko spała całymi dniami. W końcu dopadła ją depresja i lekarz jej dał 50mg sertraliny. I powiedział, że większej dawki nie da. No tak, po co schizofrenik ma się pozbyć depresji... Ogarnia mnie wku*wienie jak słyszę o takich akcjach.

masz taką wiedzę, żeby oceniać lekarza?
może inne, nowsze leki najzwyczajniej w świecie w jej przypadku nie działały, może miały więcej działań niepożądanych, nie znasz jej całej historii - znasz tylko wyrywki i jej zdanie, czasami trzeba podzielić przez 5 to co mówią inni
tak samo - może to była depresja, może to były objawy negatywne schizofrenii

ja chodzę na nfz i sobie bardzo chwalę
a poza tym lekarzom zależy na tym, żeby wyleczyć pacjenta - psychiatrów jest naprawdę mało i mają dużo pacjentów - sam zobacz jakie są kolejki na nfz i do szpitala
psychidae

Sortuj wg