Miłość...najlepszy lek...

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez kasiek 08 sty 2006, 19:28
boję sie chyba odrzucenia,oceny.To się wiąze z moim dzieciństwem.Od miesiaca wiem,ze byłam niechcianym dzieckiem.Rodzice są po rozwodzi.dobrze się z tym ukrywali.Ale niestety nie udało im się,a ja teraz musze dać sobie rade sama.Oczywiście chodze do psychologa,ale jest mi na razie barzo cieżko.Buziaczki

przez DarkAngel 08 sty 2006, 19:39
Kasiu, nieraz dzieci przejmują odpowiedzialnośc za rozwód swoich rodziców. Dopiero teraz gdy jesteś już dorosła zaczeło to do Ciebie docierać. Jednak musisz zrozumieć, iż to nie była Twoja wina. Powinnas być wdzięczna rodzicom iż stwożyli takiego wrażliwego człowieka jak Ty. Czas zapomniec o przeszłości. Nie można pozwolić by, ciągle wysiała nad naszą przyszłością jak fatum. Nie mówię, że od razu znajdziesz miłośc swojego życia, mozliwe że wiele razy sie "zawiedziesz" na partnerze.
Ale w koncu znajdzie się taki, który doceni drzemiącą w Tobie wrażliwość, tylko pamiętaj, nieraz trzeba samemu zrobić pierwszy krok........ :wink:
Obrazek
ExModerator

przez kasiek 08 sty 2006, 19:47
wiesz,DarkAngel,mnie jak byłam mała moja mama nie przytulała.Dowidziałam się o tym nie dawno.przeprowadziłam sie do swojego mieszkania i zostałam nagle sama i wszystko do mnie wróciło,całe moje dzieciństwo.wcześniej mój chłopak wyjechał do pracy do Angli.Teraz już wiem,że nie wróci.Miałam barzdzo dużo związków,żaden nie przetrwał,Boje sie ze teraz to ja nie bede umiała prytulić swojego partnera,poniważ nikt mni tego nie nauczył.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez DarkAngel 08 sty 2006, 23:10
Kasiu, napisałem do Ciebie, bo miałem podobna sytuację. Też nie byłem rozpieszczany przez mame uczuciowo. Raczej dostawałem coraz to nowe prezenty. Ale słowo "kocham"....zapomnij, przytulanie...odpada. Nieraz wydawało mi się, że mój brat był jednak na pierwszym miejscu. n
Robie wszystko żeby nie popełnic tego samego błędu jak moja mama, z różnymi skutkami. Również byłem w wielu zwiazkach, ale nigdy nie kochałem tak naprawdę.Wiem że stałem się taki jak mama......bezuczuciowy,ale chcę to zmienić i to najważniejsze..... :wink:
Obrazek
ExModerator

przez kasiek 08 sty 2006, 23:37
Ja też bardzo chce to zmienic,ale njednak nie bardzo mi to wychodzi.Chciałabym poznać ,miec jakiegos partnera ,tylko,ze tak bardzo boje się tego pierwszego kroku.jutro idę do psychologa,bedę sie starac.Może kiedyś mi sie uda.Bardzo Ci dziękuję,ze odpisałes.Jesteś mądrym człowiekiem!Twoje posty bardzo pomagaja. Dzieki.Kasia

przez bibi 08 sty 2006, 23:43
DA--> a mówisz ze jestes zimny....to co napisałeś to bardzo ciepłe ,pełne otuchy słowa. udzielaj się częściej na forum to szybciej odtajasz. słowa które porzekazałeś są bardzo trafne.
Jesteś mądrym człowiekiem!Twoje posty bardzo pomagaja.
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez kasiek 08 sty 2006, 23:47
Wiecie co?Wszyscy tutaj musimy sie razem trzymac i wspierac.Moze wtedy wsztscy to przezwycieżymy i wygramy.Trzymajcie sie.Kasiek z Łodzi.

przez DarkAngel 08 sty 2006, 23:54
Bardzo wam dziekuje za te słowa. Ale w życiu niestety jest inaczej. Nieraz łatwiej otworzyc sie pisząc....... Bibi czuję, że troche odtajam :D . Ale jeszcze to nie to. Prawdziwy egzamin czeka mnie w rzeczywistości.......
Obrazek
ExModerator

przez kate80 08 sty 2006, 23:57
Trzymam kciuki za Twój życiowy egzamin :D

przez drań 09 sty 2006, 00:13
Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty

To też nie diabeł rogaty

Ani miłość kiedy jedno płacze

A drugie po nim skacze

Bo miłość to żaden film w żadnym kinie

Ani róże ani całusy małe duże

Ale miłość kiedy jedno spada w dół

Drugie ciągnie je ku górze

fajny text Kuby Kawalca :)
ExModerator

przez kasiek 09 sty 2006, 00:17
bardzo mądry tekst.

przez bibi 09 sty 2006, 00:23
wiecie co? wystarczy , ze ma poczatku zdania wstawimy zdrobniale imię osoby do której się zwracamy to cały post jest wtedy taki ciepły i kochany.......
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez DarkAngel 09 sty 2006, 00:34
Dziewczyny przestańcie, bo sie rozpłaczę ze wzruszenia... I całą okrywę śnieżną szlag trafi.... :wink:
Obrazek
ExModerator

przez kasiek 09 sty 2006, 00:37
Nie ma to jak dobre poczucie humoru.Trzymajcie sie,ide spac.Pa!

Sortuj wg