METOKSETAMINA-czy warto w to wejść ?

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez warrior11 09 sty 2015, 19:08
depresja24h,
A może nie zrytą,ale strutą przez te wszystkie psychotropy,które latami w siebie pakowałaś;)
Rozumiem Cię,że szukasz dla siebie ratunku i masz nadzieję,że jakaś cudowna tabletka przyniesie Ci wybawienie,
tylko prawda jest taka,że po latach brania psychotropów organizm jest tak struty chemią,że jest mała szansa,
żebyś czuła się dobrze..a psychiatrzy tak naprawdę niewiele mają Ci do zaoferowania,najwyżej,wymienią jeden specyfik na inny i raczej nikt Ci nie powie,że może jedną z przyczyn tego,że tak cierpisz jest właśnie przewlekłe,długoletnie stosowanie psychotropów..
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

przez depresja24h 09 sty 2015, 21:58
Dziękuje za odpowiedzi.

W zasadzie to co zrobię jest zależne od mojego cierpienia, Kalebx w sumie niektóre leki to jakbym nie wiedziała, że są z apteki, a ktoś by je rozdrobnił i podał to ich działaniu też mogłabym uznać, że to jest trucizna (choćby ostatnia historia z Edronaxem, który dał mi w kość). Mam wkrótce wizytę antagonista NMDA jest też memantyna, ale wątpie aby mi to lekarz wypisał. Podejme temat elektrowstrząsów, ale też mi się zdaje, że doktor się nie zgodzi. Czuje się już bezsilna w walce z tym, nie wierze już że jakieś leki mi pomogą

przez devnull 09 sty 2015, 23:53
Po tym co piszecie nabieram przekonania, że jeśli już chce się użyć tego dysocjanta, to lepiej
kupić zwykły Acodin/DXM, miliony dzieciaków na całym świecie to przerobiły, oddziały toksykologii
mają już doświadczenie z tą substancją
, lepiej więc łyknąć 150-225mg DXM dla kurażu, co nie da ostrej fazy
a znacznie podniesie nastrój, niż ryzykowac z MXE które może mieć w sobie wszystko,
równie dobrze może to być 50% MXE + 50% resztek/odpadów z innych np. przeterminowanych RC jak 3-MMC,
Pentedron, Bufedron i cała gama innych gówien. Oczywiście może i to czyste MXE, ale czy warto mimo wszystko
ryzykować ? samo wydzielenie sobie dawki w warunkach domowych zakrawa o kpinę i jednocześnie
wielkie niebezpieczeństwo.

Ostatni mój eksperyment z DXM był 3 lata temu, pomimo że wszystko było ok, działanie rewelacyjne,
owszem 10000000x lepsze niż najlepszy mix LPD, ale psychika mnie powtrzymuje przed kolejną próbą,
mam jakieś takie obrzydzenie/strach przed pakowaniem sobie do ryja 10-20 tabletek na raz,
do tego by użyć DXM musiałbym odstawić SSRI, mimo że są /cenzura/ warte.

Ale czy warto dla nawet 3 dniowej fazy pieprzyć się 7-10 dni z ostawką i ponownym wejściem ? (retoryka)

Najwidoczniej to dla mnie nie opłacalne...
Bo musiałbym mieć jakiś konkretny cel tego zażycia, nie mogę sobie pozwolić na rekreacyjne działanie,
tylko podnieść sobie nastrój by móc się czegoś podjąć, bardziej lub mniej konstruktywnego, ale
używanie Dexa dłużej niż 2-3 dni z rzędu traci swój sens i istnieje ryzyko bezsensownego pójścia w ciąg,
który jedynie rozreguluje mi gospodarkę serotoninową na dłuższy czas, więc też nonsens.

Gdyby SSRI nie znosiły/blokowały działania DXM, pewnie dawno bym się w to wpier*olił,
dlatego polemizuję sam ze sobą w tym temacie, dosłownie parodia absurdu, czego to nie zrobią
tacy desperaci ja my :/

Ciągnę dalej tą chujnię ciężką, oby do wiosny, choć rok temu też czekałem na wiosnę...
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresja24h 10 sty 2015, 19:07
Devnull, jakies 3 lata temu probowalam acodin bardziej z ciekawosci co w tym takiego ludzie widza. Wtedy akurat nie bralam lekow (bylam juz zdecydowana na samobojstwo) wzielam wtedy chyba 15 tabletek ale to zupelnie nie dla mnie. CHyba nie mam mentalnosci cpuna - rzeczywiscie mialam uczucie wyjscia z ciala, jak patrzylam na swoje nogi to mi sie zdawalo ze to nie moje, czulam istnienie duchowe ale nie fizyczne nie moglam utrzymac rownowagi i chodzic zataczalam sie. Caly czas w trakcie tej fazy myslalam aby to sie skonczylo dla mnie to bylo dziwne. Po tym jednym razie juz nie probowalam i nie ciagnelo mnie do tego. Probe samobojcza i tak podjelam wiec antydepresyjnie mi to chyba nie pomoglo.

-- 12 sty 2015, 00:14 --

Jutro zamawiam ketamine do iniekcji
Miejmy nadzieje, że dojdzie prawdziwa
zobaczymy jak to działa

przez devnull 27 sty 2015, 01:55
Mniej więcej tak wygląda przesadzenie z dawką DXM/MXE:
Ku przestrodze oczywiście. Niby śmieszne, ale wieje lekką grozą.

"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

przez Kot_ 22 mar 2015, 21:27
Ta substancja ma jeszcze jedną ciekawą zaletę, prócz potencjalu antydeoresyjnego (o ktorym nie mogę się jeszcze wypowiedzieć) mianowicie potrafi "zresetować" w pewien sposob mózg, choć smiesznie i groznie to brzmi. Przy odpowiednio dysocjacyjnych dawkach, można odciać sie całkowicie od ciała, od wszelkich zewnetrznych bodźców i pozostać w stanie czystego umysłu, po prostu czysty wolny umysł w calkiem innej przestrzeni. To bardzo ciężko opisać slowami, ale to bardzo niezwykłe doswadczenie, taki umysł jak zaraz po urodzeniu. Niestyty gdy wrócimy na ziemie po tripie, wszystko zaczyna wracac, niemniej jednk jest to jakiś potencjał terapeutyczny, bo dzis rano poczulem się jak nowo narodzony. Oczywiscie mxe ma też ciemną stronę mocy i trzeba być ostrożnym. Nie kazdy tez lubi takie jazdy bez trzymanki.
Powaznie tego nie bierzcie, to tylko takie moje przemyslenie.

-- 22 mar 2015, 20:31 --

devnull, ten typ z filmiku to jakiś przeorany idiota, a czlowiek na dużych dawkach dysocjantow tak nie wygląda wiec nie bij piany ;)
Kot_

przez Kalebx3 22 mar 2015, 21:33
prócz potencjalu antydeoresyjnego (o ktorym nie mogę się jeszcze wypowiedzieć)

ale właśnie ten efekt to perła , której wszyscy Tutaj szukamy ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Kot_ 22 mar 2015, 21:53
Kalebx3, to też poczułem ale to za wcześnie by sie chwalic, dlatego nie chcialem nic pisac. To slabo zbadana substacja i co z tego wyjdzie...zobaczymy. Trzeba też samemu opracować metodę i częstotliwość dawkowania. Niby to analog ketaminy, no ale w koncu RC.

-- 27 mar 2015, 22:02 --

Cera mi sie zrobiła po tym jak u niemowlaka.
Kot_

przez monapayne 18 maja 2015, 13:36
Zamawiajcie póki można. Bo można na legalu normalnie jeszcze zdobyć w miarę normalne mxe.

800mg MXE

Dość odklejowo.

Polecam b. małe dawki i b.rzadko.

przez Kalebx3 18 maja 2015, 13:41
Dość odklejowo.

Polecam b. małe dawki i b.rzadko.

dobre rady Robotnica , dziękuję ;)
,,,ale ja to tak mam w durnym łbie poukładane ,że jak mi sie coś podoba ( a MXE to mi sie podoba ) to napierdzielam to naokrągło , noc , dzień , potem znów dzień etc . Małe dawki tylko w pierwszym dniu ,,, potem jadę konkret w każdy otwór w ciele ( usszu i oczu nie licz ) .
Jak się dopiero skończy towar to odpoczywam ;) . Dlatego wolę nie zamawiać i modlę się ,żeby jaknajszybciej to zdelegalizowali .

przez Kot_ 19 maja 2015, 17:37
Też jak się dorwałem, to nie mmogłem się oderwać. Skończyło się na tym, że matka znalazła mnie w łazience na podłodze wyrwanego z ciała. Ale tych przeżyć nikt mi nie zabierze.
Domięśniowo jest lepsze wejście i bardziej kontrolowane, bo wchodzi w pełni po 5 min.
Kot_

przez Psychopharm 20 maja 2015, 10:17
Dużym minusem są zjazdy - przy ketaminie nic takiego nie odnotowano - po prostu po czasie depresja wraca.
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

przez Kalebx3 20 maja 2015, 10:43
Dużym minusem są zjazdy

dokładnie ,,, nawet przy w miarę czystym towarze .
zdecydowanie gorzej jak sie trafic RC-MXE -syf , wtedy tragedia .
Miko , a nie orientujesz sie ile trwa to "znieczulenie " po Ketaminie i jak często trzeba je wykonywać ?

przez Psychopharm 20 maja 2015, 11:00
Chodzi Ci o działanie przeciwdepresyjne? Jak zrobisz jeden wlew to będzie się utrzymywać parę dni do tygodnia. Jeśli zrobisz serię wlewów to masz szansę na utrzymanie się działania dłużej, nawet 2-3 tygodnie a jak masz spore szczęście to i jeszcze dłużej. Później trzeba robić jeden wlew profilaktycznie co ten czas gdy deprecha wraca.

Jeden gość miał fart i po serii wlewów jego działanie utrzymywało się ponad 80 dni - marzenie.
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

Sortuj wg