leki na wrogość, agresję, jakie ?

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez chipster 27 sty 2014, 01:38
Zastanawiam się który lek jest najlepszy na objawy wrogości do ludzi, itd
Generalnie jest ok, ale od czasu do czasu nie potrafię zapanować nad sobą, wybucham, są to sytuacje można by rzec usprawiedliwione, ale naturalnie nie aż takim poziomem agresji, który może mnie doprowadzić do więzienia w najgorszej perspektywie.
Po prostu czasem nie pomaga tysięczne przejście koło jakiejś sprawy lub kogoś tak, jakby nic się nie działo, z uśmiechem na ustach lub obojętnie. Czasem mam dość typowych sytuacji, od których wydawało mi się, że uciekłem dawno temu lub z którymi żyłem jako tako na co dzień lub sporadycznie, ale mi nie przeszkadzały.
Przykład dla zobrazowania; załóżmy, że jest jakiś sprzedawca, który w sklepie notorycznie dotyka łapami chleba. Zwracam
mu uwagę, potem olewam. Za którymś razem, po roku, dwóch znów włażę do tego sklepu i znów widzę tą samą babę, która przekłada chleb łapami, tymi samymi, którymi przed chwilą robiła wszystko inne, być może również podcierała swoje krocze. I w tym przypadku, w tym dniu i momencie nie wytrzymuję tylko jadę po tej babie od suk i kurew, gdy grzeczne zwrócenie uwagi nie działa, a na prośbę o stawienie się kierownika jest wzruszenie ramion. Od słów do czynów, baba dostaje prawie w pysk.....prawie.
To był przykład, żeby zobrazować jak może wyglądać mój problem. Które leki wg was mogą pomóc, antydepresanty? Które? Konkretnie proszę. Lekarza mam takiego, że szkoda gadać. A do innego się nie dostanę, nie mam szans. Nie będę tłumaczył dlaczego. Jak ktoś ma podobny problem, to chętnie popiszę na pw. Pozdrawiam
Jak nie chcesz pisać na ogóle, napisz PW. Odpiszę jak szybko się da.

przez miko84 29 sty 2014, 13:29
Na agresję i drażliwość tylko leki mocno serotoninowe. Polecam paroksetynę.
miko84

przez Kalebx3 29 sty 2014, 13:48
Polecam paroksetynę.

+ baclofen + metylofenidat ( trudnozdobywalny ) ,,, i gęba uśmiechnieta :D
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez miko84 29 sty 2014, 13:49
Metylofenidat u mnie powodował straszne napady agresywności i wrogości do stanu, że chciałem bić ludzi (ja pacyfista) - chociaż brałem go samego, być może z SSRI byłoby to mniej odczuwalne. Dopamina i noradrenalina (+kortyzol) raczej nasilają agresywność - serotonina przeciwnie.
miko84

przez Kalebx3 29 sty 2014, 13:53
a ja Miko teraz juz mam w dupie jak jakaś kapryśna, zparalitykowana baba pier-doli się w Biedronce przy kasie sama nie wiedząc czego chce i po co tu przyszła . Kiedyś bez owych leków rozpier-dolił bym ją i całą jej rodzine , tyle bylo wemni e chorej impulsywności , złości i nieopanowania. Tera mam w dupier takie akcje , stoje i laskę kładę. :D
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Sortuj wg