Pytanie odnośnie leków na depresję i w ogóle depresji

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez ewela_6 27 lis 2013, 18:26
Witam,
ile razy mieliście zmieniane leki na depresję aż w końcu pomogły? Po jakim czasie od rozpoczęcia leczenia poczuliście się lepiej?
Może jestem niecierpliwa, ale chce "powrócić do żywych". Biorę Symfaxin 150 mg, leczę się 6 tyg. i nic...:(

przez Piotr B. 28 lis 2013, 23:52
Leki te pomagają tylko w bardzo ciężkich depresjach. Lecząc się na lęki socjalne, jedyne co czułem to stępienie emocji, rozleniwienie i nic więcej. Teraz przechodząc depresje po benzodiazepinach, stoosując kilka dni Citalopram odczuwam różnicę, chociaż pewnie minie sporo czasu zanim w ogóle wrócę do stanu przed zażywaniem "leków"

przez Atalanta 29 lis 2013, 21:36
6 tygodni- z tego co wiem to trochę mało aby odczuć róznicę,poczekaj jeszcze, w leczeniu depresji potrzeba cierpliwości i systematyczności

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez miko84 30 lis 2013, 09:18
ewela_6 na spokojnie poczekaj na te 8 tygodni leczenia (pewnie tak też masz wizytę u lekarza, bo zazwyczaj każą przychodzić po 4 i 8 tyg.).
miko84

Sortuj wg