Czy ten lek jest.... bezpieczny ?

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez barsinister 30 lis 2013, 00:01
Schwarzi, bardzo mądrze do tego podchodzisz. Masz możliwość skonsultowania się z innym psychiatrą? Niektórzy rzeczywiście stawiają diagnozy szybko (ale podchodzą do nich roboczo, sprawdzają jak działają leki itd.) ale w życiu nie słyszałem o diagnozowaniu Aspergera na pierwszej wizycie u lekarza. To jakiś kosmita jest, RUN Schwarzi RUN
Not poppy, nor mandragora,
Nor all the drowsy syrups of the world,
Shall ever medicine thee to that sweet sleep
Which thou ow'dst yesterday.

przez Schwarzi 30 lis 2013, 00:08
barsinister

No właśnie nie. Tzn. jakby to powiedzieć... Studiuję w Gdańsku od niedawna i bardziej na rękę byłoby mi skorzystanie z NFZ (ze względu na budżet) ale tam mało wgl. jest specjalistów. Pozostaję jeszcze Gdynia ,w której jak wpisywałam w google to dość dużo nazwisk mi się pojawiało. Tyle,że płatnych. Ewentualnie mogłabym wydać te 100 zł na wizytę ale problem w tym,że gabinety są tak porozrzucane po mieście,że nie wiem jak tam wgl. trafić,a poza tym w Gdyni nigdy nie byłam. Będę musiała coś wymyślić. Najwyżej pójdę na jeszcze jedną wizytę z tym moim psychiatrą i go dokładniej obadam,a potem zmienię specjalistę.

Aha, co jeszcze mi się rzuciło w oczy w rozmowie z tym panem.
Ogólnie był spoko,chociaż bardziej mi się zdaje,że oceniam go tak,bo jestem akurat w takiej sytuacji,że znam bardzo mało osób i dlatego każdy,kto do mnie zagada staje się automatycznie "spoko".
Dobra ale do rzeczy. Zdziwiło mnie bardzo,że ten psychiatra ocenia moje zachowanie. Czy to jest dopuszczalne ? W sensie... wyznałam mu swój główny problem,z którym przyszłam (a raczej siostra mnie namawiała do wizyty) się zbadać. Problem ten jest dość kontrowersyjny, miałam duży kłopot z mówieniem o tym,gdyż to co zrobiłam było trochę "niebezpieczne" i mogłabym ponieść duże konsekwencje za to. A psychiatra jakby nigdy nic zaczął mnie moralizować i zadawać mi pytania typu : " Czy nie uważasz,że to było złe?" , "A nie pomyślałaś,że komuś mogło się coś stać?". Trochę mnie to irytowało,przyznam ale czy to jest wgl. normalne u tego typu lekarzy ? Bo może to ja mam jakieś spaczone poglądy na tę sprawę.

przez 0Rh+ 30 lis 2013, 01:03
Schwarzi,
No właśnie nie. Tzn. jakby to powiedzieć... Studiuję w Gdańsku od niedawna i bardziej na rękę byłoby mi skorzystanie z NFZ (ze względu na budżet) ale tam mało wgl. jest specjalistów.

Polecam Akademie Medyczną w Gdańsku.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 30 lis 2013, 01:09
Schwarzi, wejdz tutaj oferty-f7.html znajdz Gdynie albo Gdansk i zobacz kogo ludzie polecaja. Wiem, ze dziewczyny maja psychiatre na NFZ
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Schwarzi 30 lis 2013, 01:21
Candy14

Ok,dzięki za linka : ))

Sortuj wg