Leki: rozdrażnienie, napięcie nerwowe

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez Mason44 11 lis 2013, 11:49
Witajcie.
Moim problemem jest rozdrażnienie,ciągłe napięcie nerwowe,fascykulacje(to chyba przez zbytnie pobudzenie układu współczulnego-tak mi się wydaje). Proszę, podajcie mi przykłady leków które mi pomogą (tylko nie benzo :/ ), które zmniejszają rozdrażnienie, apatię, napięcie nerwowe.Nawet teraz jak piszę czuję takie mrowienie pod skórą na dłoniach, plecach,a nawet w głowie-co to może być? Mam nadzieję że to nie akatyzja...
Przepisano mi sertralinę i zero efektu a nawet mogę powiedzieć że jest jeszcze gorzej - teraz ją odstawiam. Mam jutro wizytę u neurologa - EEG. Może jeśli przepisze mi jakiś lek, tylko żeby tym razem był trafiony...

przez Ciekawska 09 lut 2015, 13:42
Przy częstym zdenerwowaniu to chyba normalne, że odczuwamy dziwne uciski. Człowiek zbyt mocno spina wtedy swoje mięśnie. Przynajmniej mi się tak wydaje. Staram się wtedy rozluźnić. Zakładam słuchawki przy pracy i staram się wyciszyć. Kiedy to nie pomaga, wtedy łykam Nervocalm. Jeśli ktoś potrzebuje uspokojenia i chce normalnie funkcjnować to mogę polecić. Mi pomogło. W pracy potrzeba opanowania. Kiedyś jak krzyknęłam na przełożonego to mało co nie zostałam zwolniona :) Nigdy więcej takich wpadek.

przez MichalKa 11 lut 2015, 19:19
Najlepszy według mnie na ww objawy byłby zolafren ,zapytaj psychiatry o ten lek i czy byłby u ciebie wskazany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg