Oddziaływanie leków

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Oddziaływanie leków

Avatar użytkownika
przez kokos7 29 paź 2013, 22:46
Przy zmianie dawek leków, jak i przy wyższych dawkach odczuwam takie uczucie nie do zniesienia, jakby rozsadzało głowę. Człowiek nie może w miejscu wysiedzieć, jadąc ostatnio autobusem miałem chęć pokazać środkowy palec niektórym ludziom. Też macie takie uczucie? Co może ono oznaczać? Czy to może są objawy choroby psychicznej?
Avatar użytkownika
Offline
Posty
653
Dołączył(a)
24 paź 2013, 16:57

Oddziaływanie leków

Avatar użytkownika
przez Siding Spring 29 paź 2013, 22:49
akatyzja. Nie dziwie Ci sie, ze masz takie jazdy. To jest stan skrajnie nie do wytrzymania wiec i agresja moze pojawic sie. Aktyzja to zaburzenie neurologiczne czeste przy lekach.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
3305
Dołączył(a)
20 mar 2012, 12:56

Oddziaływanie leków

Avatar użytkownika
przez kokos7 29 paź 2013, 22:59
zastanawiam sie czy to jest za duze obciazenie dla głowy, ale ta dawka jest dobra.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
653
Dołączył(a)
24 paź 2013, 16:57

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Oddziaływanie leków

Avatar użytkownika
przez Siding Spring 29 paź 2013, 23:00
Dla psychiki masz na mysli? No chyba tak skoro tak daje popalic.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
3305
Dołączył(a)
20 mar 2012, 12:56

Oddziaływanie leków

Avatar użytkownika
przez kokos7 29 paź 2013, 23:04
Mysle ze w wiekszym stopniu sulpiryd odpowiada, pozniej citalopram
Avatar użytkownika
Offline
Posty
653
Dołączył(a)
24 paź 2013, 16:57

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Przeskocz do