Leki zwiększające emocje i potrzeby,zmniejszające anhedonie

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez kasia000 25 paź 2013, 10:14
a nigdy SSRI nie brał...
"Nastał nowy dzień, dziś swe życie zmień....."

przez Siding Spring 25 paź 2013, 10:21
Logik brał wszystko chyba poczawszy od tlpd konczac na neuroleptach. Sęk w tym , że nic mu nie pomoglo.

przez depresyjny 25 paź 2013, 11:47
Nie wiem czy ogladaliscie taki film into the wild. Co ten alexander stoi przed restauracja, patrzy sie na ludzi przez szybe. Na usmiechy, pozory, ladne ubrania,Jak na aktorow w jakims teatrze.A on jest zupelnie na innym poziomie odczuwania. Ja tak samo wygladam wsrod ludzi.Obserwuje ich i zazdroszcze im. Sam czuje cos bardzo przykrego w piersi. Nie umiem tego opisac, ale jest to przeciwienstwo do uczucia ukojenia, komfortu. Nie jestem z ludzmi, nie gram z nimi w tym samym teatrze.To co czuje uniemozliwia to.Latwo mozna wtedy po mnie jechac. Niektorzy ludzie wyczuwaja ta mozliwosc. Nie tak jak to mialo miejsce w podstawowce ale w lagodniejszej formie. Zbliza sie wszystkich swietych. Ja dokladnie rok temu zwijalem sie z bolu.Rodzina poszla na cmentarz, a ja zostalem w samochodzie i lezac na tylnej kanapie krzyczalem: dlaczego ja, Boze?, dzwonilem po rozdzkazach, bioenergoterapeutach. To byl najgorszy nawrot w moim zyciu. Nie wyobrazam sobie ze czlowiek moze doswiadczac wiekszego cierpienia. I franek pomogl mi. Chociaz wiadomo ze jest jak jest. Jestem w kosmosie jezeli chodzi o poziom odczuc., intelekt. Lubudubu ja tez mam o 2 lata starsza siostre, problem upatruje w genach ojca. Jeszcze powiedz ze jestes rocznik 89 to pomysle ze jestes moim rownoleglym wcieleniem:)
depresyjny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez CórkaNocy 25 paź 2013, 11:50
co się stało z tym logik? zrobił sobie coś? bo tak to zabrzmiało...
CórkaNocy

przez ladywind 25 paź 2013, 11:53
CórkaNocy, popełnił samobójstwo.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Siding Spring 25 paź 2013, 11:57
~`depresyjny

88 rocznik. Widzisz jak i w Twoim przypadku ja sie dopatruje problemu w genach ojca he. Tylko on jeden z rodziny przejawia podobne problemy. Apatia, wycofanie, problemy w kontaktach z ludzmi, czasami troche dziwaczne zachowania no i ogolnie to tez ciagle narzeka na sennosc i zmeczenie...siorka miala te szczescie ze w doborze losowym "przyfarcila" i poszla w te geny ktore charakteryzuja wiekszosc czlonkow mojej rodziny. Czyli we wszystkie pozytywne na czele z silna zaradnoscia.

przez depresyjny 25 paź 2013, 12:05
A wiecie ze moj pradziadek zostal zabity z pistoletu przez swojego szfagra. Moja prababcia miala juz dziecko czyli mojego dziadka. Zeszla sie z takim parobkiem ktory u niej pracowal i tem parobek znecal sie psychicznie i fizycznie na moim mlodym dziadku.Dziadek jako stary podobno calymi dniami spal. W miedzy czasie splodzil mojego ojca. Oczywiscie moj ojciec i cala jego rodzina to sa dziwaki\psychiki. I jestem ja genetyczna ofiara. Hehe

-- 25 paź 2013, 12:21 --

Moj ojciec nie bierze lekow, ale spedza wolny czas na lezeniu, patrzeniu sie w takim zawiechu sciane i drapi sie po glowie( takie jego natrectwo). . Jego postawe mozna nazwac jako defensywna. Nic nie wie, nic nie czyta, niczym sie nie intesuj, nic nie wie. Ma bardzo zle wyniesione wzorce ze swojej rodziny. Nie powinien jej zakladac.
depresyjny

przez Siding Spring 25 paź 2013, 12:34
~depresyjny

no nieciekawie

Dobrze, ze istnieje takie muzyka. W ogole jest jakis watek na tym forum o muzyce szczegolnie tej trancowej...

przez kasia000 25 paź 2013, 12:37
logik nie brał długo SSRI
"Nastał nowy dzień, dziś swe życie zmień....."

przez Lord Kapucyn 25 paź 2013, 12:40
logik swojego czasu twierdził, że miał schizofrenią prostą.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Siding Spring 25 paź 2013, 12:45
I rzeczywiscie nie ma skutecznej opcjii leczenia tego typu schorzenia? Jakie sa rokowania?

przez Kalebx3 25 paź 2013, 12:49
Jakie sa rokowania?

Rokowania są takie ,ze 1/3 schizofreników powraca do normalnego życia bez nawrotów tzw. trwalej remisji ,,,ale renty dalej kroi ( poznałem taką jedną panią w poczekalni do lekarza swego czasu ) . Ponad 20 lat na Tisercinach .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez ladywind 25 paź 2013, 12:56
Dark Passenger napisał(a):logik swojego czasu twierdził, że miał schizofrenią prostą.
Mat taką chorobę mu zdiagnozowano podczas pobytów w szpitalu. Swoją drogą są spekulacje czy ten typ schizofrenii naprawdę istnieje.

-- 25 paź 2013, 12:15 --

lubudubu, depresyjny, za bardzo się porównujecie się do swoich rodziców zamiast coś robić choćby na siłe. Im bardziej bedziecie o tym myśleć, to w to uwierzycie.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez khaleesi 25 paź 2013, 13:17
CórkaNocy, powiesił się :-|
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Sortuj wg