Leki zwiększające emocje i potrzeby,zmniejszające anhedonie

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez depas 19 sie 2014, 04:43
ICD-10, można spróbować mirtazapinę, mianserynę, buspiron, albo coś z neuroleptyków, np. Fluanxol (flupentiksol), sulpiryd, amisulpryd.
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

przez ICD-10 20 sie 2014, 21:17
A czy ktoś z was przeżywał na SSRI coś takiego jak poznawcze zamulenie? Ja ostatnio na sertralinie i paroksetynie tak mialem : zamulenie, niemożność koncentracji, ale nie senność ! Co ciekawe na bupropionie też miałem takie jazdy w popoludniowych godzinach. Przezywal ktoś z was coś takiego? Jakieś porady na to?
Klomipramina 225mg

przez radek111 29 wrz 2014, 19:55
Witajcie

W moim przypadku serotoninowce też okazały się niewypałem później też zrozumiałem czemu.
Leczę się od kilku lat 3 lekarzy przerobiłem ale też początkowo nie czytałem materiałów związanych z chorobami oraz lekami.

Od pierwszego lekarza odszedłem nie wiedząc jaką do końca diagnozę wystawił bo było ze mną kiepsko i na pierwszych wizytach była ze mną mama pierwszy lekarz stwierdził zaburzenia schizotypowe
ale dowiedziałem dopiero niedawno.Później chodziłem na nfz to był błąd krótkie wizyty i ładowanie ssri dtrata
Dobrych 2 lat.

U pierwszego lekarza brałem OLANZAPINĘ I SULPIRYD później żałowałem ze odszedłem od pierwszego lekarza i zrozumiałem czemu mi pomogły jednym słowem DOPAMINA! Przeczytajcie opisy tych leków.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez hashim 03 sty 2015, 14:54

Sortuj wg