Leki zwiększające emocje i potrzeby,zmniejszające anhedonie

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez jetodik 27 lis 2013, 15:29
depresyjny,
Mam taka mozliwosc zeby wyjsc, ale chyba rozumiecie, ze ciezko sie bawic.

tak bo nie masz czego świętować.
konieczny psychoterapeuta moim zdaniem i może codziennie robienie czegoś nowego, żeby choc prowizorycznie wyjść z tej stagnacji?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez ladywind 27 lis 2013, 15:32
depresyjny, wiec ile bierzesz docelowo? Widzisz pozytywne zmiany w samopoczuciu?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez depresyjny 27 lis 2013, 18:43
Nawet nie chodzi o nastrój, ale o intelektualnośc, o tą świeżośc umysłu. Ja wczoraj czułem, że mogę wszystko.
Ale wiesz, myślę że ja będę jechał w górę, aż dojdę do tego polotu i finezji i lekkości jaką wczoraj poczułem. Ciężko określic jaką miałem realną dawkę w organiźmie bo z wieczora brałem 185 mg a z rana 75 mg. Później się powolutku wypalało i na wieczór wziąłem już 115 a dzisiaj rano 75. I już dzisiaj nie ma tego co było wczoraj.
Chodzi mi o taką jasnośc klarownośc dzięki której wiem że mogę dużo więcej.
depresyjny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zzYxx 27 lis 2013, 18:48
Ech, miałem to poczucie zajebistej lekkości (za przeproszeniem) i dzisiaj zniknęło bo wbiłem na 150 wenli. Wenla jeszcze bardziej mnie zobojętnia. Biorę mirtę, omega 3, multiwitamine + mineraly i NAC (stosowana w leczeniu objawów negatywnych). Sprawdzę jeszcze ten profil dopaminowy wenli na wyższych dawkach, inaczej nie ma sensu jej brać. Może mam schizofrenie prostą, może przyczyna jest zupełnie inna - zawsze na końcu zostaję ECT.
The Walking Dead.

przez depresyjny 27 lis 2013, 19:52
Na wyzszych dawkach anafranil ujawnia swoj potencjal dopaminowy, czy to caly czas chodzi o ta seretonine?
depresyjny

przez Marek1977 27 lis 2013, 20:55
Klomipramina oddziałuje silnie na serotonine i słabiej na noradrenaline,jest antagonistą receptorów dopaminergicznych D2 zatem działa lekko antypsychotycznie ;co ciekawe były badania które sugerowały ze klomipramina przewlekle stosowana uwrażliwia receptory D2.
Conscientia est, necesse est

przez depresyjny 27 lis 2013, 22:51
Moze poprostu lubie seretonine. No i dobrze. Wazne zeby sie z tego wyrwac i zyc. Bede cisna wieksze dawki.
depresyjny

przez zzYxx 27 lis 2013, 23:05
A ja chyba będę musiał czekać na Bitopertin :?
The Walking Dead.

przez depresyjny 28 lis 2013, 00:51
Mi sie nawet sen wylaczyl. Czyli jest wyrazny sygnal od organizmu ze trzeba zwiekszac. Panie i panowie atakujemy. Gdzie sie zatrzymamy nie wiemy. Kolego dobrze ze sie nie poddajesz. To najlepsza cecha, ktora moze byc u czlowieka.
depresyjny

przez zzYxx 28 lis 2013, 15:01
Czy walczę? Raczej nie, napiszę krótko - abulia, która się rozwijała powoli.
The Walking Dead.

przez depresyjny 28 lis 2013, 20:19
Nie jest to dla mnie dobra informacja ze franek antagonizuje d2. Ja nie wiedzialem o tym. To by moglo wyjasniac dlaczego sie czuje taki scisniety, spiety, dretwy wsrod ludzi i dlaczego nie umiem sie bawic. Jezeli chodzi o wczorajsze zwiekszenie dawki to pomoglo bo zasnalem po dodaniu pol tbl. Czyli jestem 1 tbl rano 2 tbl wieczor.

-- 28 lis 2013, 22:16 --

Boje sie tego dzialania neuroleptycznego.
depresyjny

przez zzYxx 18 lut 2014, 01:45
Huh, ostatnio się dowiedziałem, że istnieje bardzo rzadki typ depresji - depresja abuliczna. Niektórzy nazywają to po prostu schiza prosta. Mniejsza, skuteczna kombinacja leków na nią to trójpierścieniowiec+ssri/NRI+SSRI. Głównie tyczy się to mnie, u większości z Was są dodatkowo zaburzenia lękowe.
The Walking Dead.

przez okularnica 21 kwi 2014, 09:33
Po lekach SSRI, które rok temu, pozostało mi coś takiego, że jestem lekko zobojętniała na dobre emocje. Nie potrafię już przeżywać tak głęboko szczęścia, wzruszenia jak wcześniej.
Co byście mi polecili? Nie chcę już raczej brać kolejnych leków, chciałabym naturalnie się wspomóc.

przez ICD-10 18 sie 2014, 20:41
Czy mozna cos dolozyc do wenli oprocz bupropiony co mogloby podkrecic emocje i zwiekszyc chec do nawiązania relacji z ludzmi
?
Klomipramina 225mg

Sortuj wg