Leki zwiększające emocje i potrzeby,zmniejszające anhedonie

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez zzYxx 13 lis 2013, 18:49
Właściwie co do tego kortyzolu to coś chyba jest na rzeczy. U mnie się zaczęło właśnie wyrzutem adrenaliny, dlugotrwałym. Taka pooowooooolna blokada.
The Walking Dead.

przez depresyjny 13 lis 2013, 19:02
Bylo pisane ze na nerwice dobra, zapomnialem.
depresyjny

przez miko84 13 lis 2013, 19:25
depresyjny nie nakręcaj się, nie wiesz jak lek zadziała do czasu aż go nie spróbujesz. Amitryptylina to dobry lek, stosowany od lat 60, a więc dużo dłużej niż wszystkie SSRI.
miko84

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny 14 lis 2013, 04:07
Anafranil ma jedna zasadnicza wade. Wstrzymuje uklad nerwowy. Wiecie jak sie ciezko pracuje ze wstrzymanym ukladem nerwowym? Czujesz jak by cos tam napieralo ale to w taki nie do opisania sposob.Mozna siedziec i gapic sie w sciane, Nie ma cie jako czlowieka.intelekt jest bliski zeru , a w dyni to jest tak nienaturalnie ze mozna sol z cukrem pomylic i nie zareagowac w zadfn sposob bo przeciez zlosc jest wstrzymana.

-- 14 lis 2013, 04:17 --

Nawet nie umiem sie zmeczyc i nie umiem odpoczywac. To jest tak nienaturalny stan ze glowa mala.
depresyjny

przez Lord Kapucyn 14 lis 2013, 11:59
depresyjny napisał(a):Anafranil ma jedna zasadnicza wade. Wstrzymuje uklad nerwowy.

Co Ty za głupoty pleciesz, aż głowa boli czytać.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez ladywind 14 lis 2013, 12:22
hehe
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez depresyjny 14 lis 2013, 13:52
Racja. Pisze na sile. Wstrzymac to sie musze ja.
depresyjny

przez ladywind 14 lis 2013, 14:34
depresyjny, nie no nikt Ci nie zabrania pisać:) od tego jest to forum. Tylko naprawde rozważ zmianę lekarza i koniecznie musisz zmienic Anafranil na coś innego, gdyż sam widzisz, że juz od dawna na Ciebie nie działa.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Popiół 14 lis 2013, 15:07
Ja i tak was podziwiam że macie siłę funkcjonować, ja nie potrafię, nie umiem się zmusić, dopadają mnie takie stany że wszystko się wali, spędzam 22h na dobę w łóżku, nawet nie potrafię się umówić na wizytę do lekarza. Nie potrafię przełamać tej bariery a przecież to czy wyzdrowieje zależy tylko ode mnie.
Popiół

przez miko84 14 lis 2013, 15:18
Popiół jeśli jesteś w naprawdę ciężkim stanie to rozważ szpital. Wiem, że ma to złą opinię ale na bieżąco mogą Ci kontrolować i zmieniać leki.
miko84

przez Kalebx3 14 lis 2013, 16:31
spędzam 22h na dobę w łóżku, :shock:

Popiół , dobrze Ci radzi Miko. Skoro jest z Tobą tak jak piszesz , praktycznie nie
masz nic do starcenia.
a przecież to czy wyzdrowieje zależy tylko ode mnie.

czy ,aby napewno ? Nie przeczę ,ze tak , ale mam wielkie wątpliwości co do powyższego.
Powodzenia.I Zdrowia,,, nade wszystko.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez depresyjny 14 lis 2013, 19:54
Musze znalezc terapeute. Jestem odizolowany spolecznie, nigdy nie bylem z w zwiazku, nie mam libido, melancholia. Ja sobie z tym sam nie poradze. Anafranil ten bol wycofuje, ale to ze mniej go czuje nie znaczy ze nie ma problemu. Tylko czy gelstad czy behawioralna? Gdzie pytac, gdzie szukac? Powiem wam, ze wycofanie bolu przez franka niczego nie rozwiazuje, chociaz mozna np. pracowac i tworzyc iluzje normalnosci. Ale i tak jest sie na marginesie. Bardzo trudno nawiazac jakis kontakt. Z tej prozni melancholijnej jak sie wystawia reke to nikt jej nie pochwyci. To jest automatyczne wchodzenie w role ofiary. Tego sie samemu nie da przeskoczyc, po prostu sie nie da. Nie pojechalem dzisiaj do lekarza bo pracowalem w nocy i spalem caly dzien.

-- 14 lis 2013, 20:05 --

Trudno jest wyjsc do ludzi, np. do dyskoteki. Mam taka mozliwosc zeby wyjsc, ale chyba rozumiecie, ze ciezko sie bawic.

-- 14 lis 2013, 20:11 --

Moj cel to wyjsc do ludzi, czuc sie normalnie i wzglednie spokojnie, nie wchodzic w role ofiary. Taka podstawa.
depresyjny

przez err 26 lis 2013, 20:03
miko84 napisał(a):Na to czerwienienie, tzn. flushing chyba najlepsza mirtazapina

Skąd masz taką informacje, że to pomoga?
err

przez depresyjny 27 lis 2013, 15:22
Zostalem jednak na 1 tbl rano 1,5 wieczorem. Fajnie sie czulem na tej kompensacji, ale wybieram narazie stabilnosc. Oczekiwac naspidowania to chyba nie dobra droga. Chociaz jak mowie subiektywnie bylo fajnie.
depresyjny

Sortuj wg