Leki zwiększające emocje i potrzeby,zmniejszające anhedonie

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez miko84 12 lis 2013, 09:53
lubudubu masz wytłumaczenie, które Ci pasuje, więc ok.
miko84

przez Siding Spring 12 lis 2013, 10:35
Gdyby pasowalo to ok. Ale jednak tak nie jest. Milego dnia wszystkim zycze chociaz pogoda jest jaka jest..;/

przez depresyjny 12 lis 2013, 16:27
Powiedzcie mi tak fachowym forumowym okiem. Jak ja mierze bluzy w sklepie i nakladam i zdejmuje przez 2,5 godziny 2 rozmiary. I nie moge przestac tego mierzyc na zmiane. Ten niedosyt, brak ukojenia kaze krecic jak ten chomik w kolko to to jest przez natrectwo czy przez anafranil?
depresyjny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Siding Spring 12 lis 2013, 17:04
ja taki niedosyt to mam siedziac przy kompie. Znajde cos czegos co znalesc chcialem a mimo to szukam dalej i w zaden sposob mnie to nie satyfkacjonuje. Chociaz moze takie zapetlanie to i wynik mojego ocd.

przez depresyjny 12 lis 2013, 19:49
wogole since mam pod oczami. Nie jest obojetny anafranil dla organiznu.Cholerny szajs. Jutro badania porobie. Dobrze ze nie mam duzych lekow bo nieciekawie by to wygladalo.

-- 12 lis 2013, 20:45 --

Ide w czwartej definitywnie zmienic anafranil. Jest mi najzwyczajniej w swiecie niedobrze. To jest jakies przeciazenie ukladu nerwowego. Na twarzy to ja mam plamy czerwone. Czyli amilitryptylina?
depresyjny

przez miko84 13 lis 2013, 10:00
depresyjny amitryptylina lub mirtazapina. Mirtazapina ma mniej możliwych skutków ubocznych.
miko84

przez depresyjny 13 lis 2013, 15:25
mirta mnie draznila, chyba z 2 miesiace.Na malych dawkach bylem tak rozdrazniony, ze dobrze ze nic zlego nie zrobilem ani sobie ani nikomu. W grudniu bede mial duzo roboty. Potrzebowal bym cos do szybkiego zaskoczenia.Z drugiej strony chcialbym sie pobawic w sylwestra, a nie wiem czy jest to mozliwe na franku. Jest jakas dolegliwosc ktora zle reaguje na noradrenaline? Moze lagodna psychoza? No i czy amilitryptylina tez tak zabija libido?
depresyjny

przez ladywind 13 lis 2013, 15:35
depresyjny, może zbyt krótko brałeś mirte stąd to rozdrażnienie. Amitryptylina nie obniża libido.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez depresyjny 13 lis 2013, 16:14
Mam wyniki badan Aspat mam zawyzony bo mam 47 a norma 5-35. To jest jakis enzym cos z watraba powiazany. I nieznacznie zanizone inne wartosci we krwi. Z amili dobra informacja. Moze sie jednak kiedys ozenie;]
depresyjny

przez ladywind 13 lis 2013, 16:45
depresyjny, może kiedyś powiadasz:), narazie wybierasz chorobe :P w sumie tak też można :roll:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Siding Spring 13 lis 2013, 16:50
Ladywind co Ci dzisiaj jest? kto swiadomie wybiera chorobe. depresyjny to raczej nie masochista wnioskujac po tym jak pisze i ze jest to od niego niezalezne.

przez miko84 13 lis 2013, 17:19
Jest sporo osób które już dawno mogłyby być zdrowe. Grunt to konsekwentne podejście do leczenia - jeśli SSRI nie działają, szukamy leku z innej grupy. Każdemu dajemy odpowiednio długi czas na zadziałanie, staramy się nie zrażać początkowymi skutkami ubocznymi.

Depresyjny musisz zaakceptować pewne rzeczy przy braniu leku przeciwdepresyjnego. To rozdrażnienie na mircie, było tak groźne i nie do wytrzymania, że zrezygnowałeś z leku, czy mimo tych 2 miesięcy jak piszesz na pełnej dawce terapeutycznej nie było żadnego efektu przeciwdepresyjnego. Piszesz, że chciałbyś się pobawić w sylwestra. Uwierz, każdy chciałby, ale w tym momencie jesteś chory i wprowadzenie nowego leku przeciwdepresyjnego (jeśli ta klomipramina nie działa) może się wiązać z przykrymi skutkami ubocznymi, przez dłuższy czas może też nie być efektów, ale jeśli chcesz się wyleczyć musisz to zaakceptować. Zresztą zobaczysz co przepisze Ci lekarz, bo możesz mu podpowiadać leki typu amitryptylina, ale ten i tak może przepisać co mu będzie pasować.

Jest taka choroba która źle reaguje na noradrenalinę i nazywa się nerwica.
Ostatnio edytowano 13 lis 2013, 17:26 przez miko84, łącznie edytowano 1 raz
miko84

przez zzYxx 13 lis 2013, 17:24
Dlatego ja siedzę na mircie do końca, na wenli też. I tak praktycznie nie mam uboków oprócz kastracji.
The Walking Dead.

przez ladywind 13 lis 2013, 17:27
lubudubu, troche przemawia za nim masochizm, bo woli tkwić dalej w chorobie :P

Sortuj wg